Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Integra - miga żółta kontrolka awarii

15 Kwi 2009 19:25 2792 4
  • Poziom 2  
    witam chcialbym sie zapytac kolegow jak wykasowac awarie.Po przestawieniu godziny na manipulatorze wirtualnym wyskoczyla mi awaria: utrata zegara
    i miga zolta dioda awarii w manipulatorze lcd i wirtualnym na kompie .Po przestawieniu ponownym zegara z poziomu serwisowego na lcd tez miga ale tylko na wirtualnym i jest inny komunikat:pamiec utrata zegara.

Zmieniłem temat - Regulamin p.10.9, 11 i 11.1. [sharp]
  • OptexOptex
  • Poziom 41  
    Lektura instrukcji obsługi lekarstwem na wszelkie niedomagania...
    Wchodzisz w "przegląd awarii" [uprawnione hasło]i[*], po sprawdzeniu aktualnych awarii, przy wyjściu z funkcji centrala pyta "Czy skasować pamięć awarii? [1]-tak" - wówczas wciskasz [1] i po sprawie.

Nie używaj proszę czerwonego koloru w swoich postach do zaznaczania fragmentu tekstu - to kolor "zastrzeżony" dla moderacji.
  • OptexOptex
  • Poziom 2  
    o to chodzi ze wychodzac z tej funkcji nie pyta sie o to ,a w instrukcji nic na ten temat nie znalazlem
  • Specjalista - CCTV i Alarmy Stacjonarne
    Bo pewnie wchodzisz kodem instalatora, a powinieneś kodem użytkownika / administratora
  • Poziom 2  
    nie pamietam jakim kodem wchodzilem zobacze tm i tym,ale dopiero jutro, bo integre mam w pracy (gdyby to byla moja domowa to co innego mozna by bylo bawic sie do oporu)