Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

mitsubishi lancer 1.5 4g15 1993 - uszkodzony sterownik

22 Kwi 2009 22:41 3090 6
  • Poziom 9  
    Witam
    Mam Mitsubishi Lancer 1993 rok 1.5l 4g15 12V ECU MD153010 E2T36673 3010 szukam zamiennika z innego auta poniewaz mój komputer padł - daje zwarcie na instalacje, mechanik powiedział ze musze poszukac nowego...jestem na forum nowy i niewiem co więcej jeszcze napisac i jestem załamany tym ustrojstwem prosze o pomoc dzięki.

• Poziom 34  
    jak robi zwarci eto może padła tylko dioda zabezpieczająca w środku, może daj to komuś bardziej kumatemu, niech zerknie.
  • Poziom 9  
    dzieki
    postaram sie znalesc jakiegos kumatego
  • Poziom 33  
    Jak prześlesz do mnie komputer to Ci go zrobię.
  • Poziom 9  
    fajnie by było jak bys go zreperował
    najbardziej mnie niepokoi ile by to kosztował i gdzie ewentualnie go przesłać
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 23  
    Podpinajac sie pod temat, jesli przeczyta to uzytkownik Gość to prosze o kontakt i informacje czy podjalby sie, a jesli tak to jaki szacunkowy koszt naprawy tego komputera.
    Kiedys wymienione kondensatory ( klasycznie), w tym momencie trudno zlokaliwac usterke. Elementy typowe sprawdzone i sa ok. Byc moze jest to ktorys z scalakow np. ten MH6111... tego juz nie jestem w stanie sprawdzic. No chyba ze jest jakas mozliwosc okreslenia czy uklad jest sprawny. Tak czy inaczej nie dysponuje sprzetem do wymiany takiego pajaczka...