Witam!
Na moj stol trafil ww model. 4 wybrzuszone kondensatory 3300/6,3 do wymiany. Wymienilem. Sprawdzam plyte i okazuje się, ze po zwarciu pinow wiatrak w zasilaczu "przekreca" sie i gasnie. Wykonalem kilka prob i nadal to samo. Testowane na dwoch sprawnych zasilaczach z czarnej listy. Nadmieniam, iz plyta wczesniej nie pracowala z tymi zasilaczami.
Myslalem, zeby wymienic jeszcze 4 kondensatory 1500/6,3 w okolicy mosfetow i gniazda zasilania. Nie wygladaja na uszkodzone.
Maja koledzy jakis pomysl?
Pozdrawiam
Na moj stol trafil ww model. 4 wybrzuszone kondensatory 3300/6,3 do wymiany. Wymienilem. Sprawdzam plyte i okazuje się, ze po zwarciu pinow wiatrak w zasilaczu "przekreca" sie i gasnie. Wykonalem kilka prob i nadal to samo. Testowane na dwoch sprawnych zasilaczach z czarnej listy. Nadmieniam, iz plyta wczesniej nie pracowala z tymi zasilaczami.
Myslalem, zeby wymienic jeszcze 4 kondensatory 1500/6,3 w okolicy mosfetow i gniazda zasilania. Nie wygladaja na uszkodzone.
Maja koledzy jakis pomysl?
Pozdrawiam