Witam
Posiadam kombajn zbożowy i potrzebuje jakiegoś czujnika który będzie informował mnie w kabinie o obracaniu się lub nie jego części a dokładnie sieczkarni jeżeli macie jakiś prosty i tani sposób może spróbował bym zamontować tych czujników więcej na różnych elementach w kombajnie i ułożyć jakiś panel kontrolny w kabinie licze na wasze pomysł i porady Pozdrawiam
Posiadam kombajn zbożowy i potrzebuje jakiegoś czujnika który będzie informował mnie w kabinie o obracaniu się lub nie jego części a dokładnie sieczkarni jeżeli macie jakiś prosty i tani sposób może spróbował bym zamontować tych czujników więcej na różnych elementach w kombajnie i ułożyć jakiś panel kontrolny w kabinie licze na wasze pomysł i porady Pozdrawiam