Mam problem z telewizorem. Obraz w pionie skurczył się do paska szerokości około 5 cm i tak został. Schemat ściągnięty z ELEKTRODY jest tak nieczytelny że trudno z niego coś odczytać. Ponadto troszkę mi się nie zgadza z tym co jest w bebechch od telewizora.
Proszę o pomoc, jakie napięcia powinny być na odnóżach układu odchylania V (do niego też nie mogę nigdzie znaleść opisu - IX0640CE)
Dodam że jestem raczej kiepściutki w telewizorach.
Może jakieś sugestie.
Pozdrówka.
Mathev
Proszę o pomoc, jakie napięcia powinny być na odnóżach układu odchylania V (do niego też nie mogę nigdzie znaleść opisu - IX0640CE)
Dodam że jestem raczej kiepściutki w telewizorach.
Może jakieś sugestie.
Pozdrówka.
Mathev