#1 700962 19 Cze 2004 22:49 klimklim klimklim Poziom 11 Posty: 18 Ocena: 5 Autor tematu Post #1 700962 19 Cze 2004 22:49 MAM PROBLEM Z POLONEZEM MIANOWICIE ZAMARZA MI PAROWNIK, DZIEJE SIE TO WTEDY GDY SILNIK SIE NAGRZEJE CO MAM ZROBIC?
#2 701005 19 Cze 2004 23:15 Konto nie istnieje Konto nie istnieje Konto nie istnieje Post #2 701005 19 Cze 2004 23:15 co masz zrobić pytasz?Po pierwsze nacisnąć taki klawisz na klawiaturze na którym pisze >caps lock<. Po drugie-opcja >szukaj <czyni cuda.Ot choćby to: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic83594.html
#3 701157 20 Cze 2004 01:31 sigi sigi Spec od samochodów Posty: 2119 Pomógł: 173 Ocena: 295 Pomocny post? (0) Post #3 701157 20 Cze 2004 01:31 Uszczelka pod głowicą ,brak płynu w chłodnicy, awaria pompy wodnej -to twojego auta minusy. Promuję tematy: 23.02.2016 Astra H 1.7CDTI 2007 r. - Nie odpala - Błąd Przekaźnika Głównego