witam mój problem polega na tym ze mój samochód nie chce jeździć na benzynie, posiada instalacje gazową na której chodzi bez problemu, zwiedziłem juz mase mechaników i wszyscy zgodznie twierdzili żę to pompa paliwa jest do wymiany... wymieniłem i dalej to samo .. potem że to wina wtrysków że są zatarte przez to że się jeździło tylko na gazie no więc założyłem inne wryski z samochodu który nie jeździł na gazie i dalej to samo ... na gazie jest ok a jak przełącze na benzynę to zapala sie check i auto gaśnie .. po zresetowaniu kompa pierwsze 2 odpalenie jest ok potem auto nie wchodzi na obroty a w końcu zapala i odrazu gaśnie ... jeden z mechaników sugerował że to sonda lambda siedzi .. zauważyłem że mam nieszczelność między kolektorem wydechowy a rurą na której końcu jest zamontowana sonda czy to może być powodem tego problemu ??? co jeszcze może powodować taą przypadłość ?? bardzo prosze o pomoc