Zastanawiam się czy by nie założyć wspomagania do mojej corsy, bo niema. Na allegro są silniki z komputerkiem itd z całą kolumna już od 400 zł. I czy wystarczy wstawić sam silniczek z resztą czy trzeba też wymieniać przekładnie? Bo pisze tak: OPEL CORSA C 2001-2007 -wszystkie modele ze wspomaganiem elektronicznym jak i bez wspomagania. Że maglownica pasuje do takich. Proszę o info.