Siemanko wszystkim
Popsuł mi się odkurzacz, Zelmer Elf 321.6.e00e. Zaczął głośno pracować, więc myślałem, że to szczotki, Jednak po wyjęciu silnika usłyszałem rzegotanie i wypadły kulki, tak, to łożysko.
I chciałem się dowiedzieć jak wymienić i jakie tam przychodzi łożysko?
Przeszukałem całe google i nie znalazłem... Jest chyba któryś z tych: 607 ZZ, 608 ZZ albo 609 ZZ.
Proszę o pomoc. I dzięki z góry.
Popsuł mi się odkurzacz, Zelmer Elf 321.6.e00e. Zaczął głośno pracować, więc myślałem, że to szczotki, Jednak po wyjęciu silnika usłyszałem rzegotanie i wypadły kulki, tak, to łożysko.
I chciałem się dowiedzieć jak wymienić i jakie tam przychodzi łożysko?
Przeszukałem całe google i nie znalazłem... Jest chyba któryś z tych: 607 ZZ, 608 ZZ albo 609 ZZ.
Proszę o pomoc. I dzięki z góry.