Witam. Mam wydaje mi się proste acz konkretne pytanie. Który zapis we właściwościach połączenia sieciowego w kompie jest lepszy (bardziej , nie wiem bardziej pewny , szybszy czy skuteczniejszy?). I na czym tak naprawdę polega różnica?
wpisując adres DNS-a ukrytego pod lokalną bramą (np 192.168.1.1) czy bezpośrednio dostawcy neta (np dla TP jest 194.204.152.34 )?
Pozdrawiam Piko.
wpisując adres DNS-a ukrytego pod lokalną bramą (np 192.168.1.1) czy bezpośrednio dostawcy neta (np dla TP jest 194.204.152.34 )?
Pozdrawiam Piko.