Nie jestem obeznany w temacie a niedawno natknąłem się na pojęcie wzmacniacza antenowego (ale nie zasilacza którego się podłącza do sieci i do końcówki antenowej) a ponieważ obecnie mam w domu tylko zwykłą antenę zewnętrzną (która swoją drogą ma już z 10 lat) i odbieram TVP1, TVP2, TVP Katowice, Polsat i bardzo śnieżący TVN. Oglądałem przed chwilką takie wzmacniacze na Allegro, kosztuje to około 80 złotych i zastanawia mnie czy efekt jest wart tych 80 złotych, a jak już wcześniej pisałem nie znam się na takich wzmacniaczach bo dopiero niedawno się o nich dowiedziałem, czy ktoś ma podobne urządzenie w domu?