Radio wyświetla w aucie przez caly czas CODE. Kod znam i nadal jest ten sam komunikat. Po wpisaniu kodu radio zaczyna grać ale komunikat nie znika. Czy ktoś potrafi mi pomóc?
KK
KK
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam