Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt CAR 300 do wyrzucenia?

01 Mar 2006 10:08 6894 9
 • Poziom 13  
  Witam!!! Kupiłem radio jak w temacie.Prawdopodobnie zablokowane.Mam instrukcję po polsku i postępując zgodnie z nią zainstalowałem w samochodzie,znam kod ale nie mam jak go wprowadzić. Po włączeniu jest napis SAFE procedura wklepywania kodu i posygnale dźwiękowym pokazuje się napis SAFE 5 albo 5 SAFE /przepraszam dokładnie nie pamiętam w tej chwili gdzie ta 5 jest czy z przed czy za napisem SAFE/.Jest na to jakaś rada.Byłbym wdzięczny za podpowiedź. :oops:
 • Poziom 43  
  Tak, rada jest prosta. Wprzeczytać jeszcze raz instrukcję, tam pisze że SAFE z cyferką oznacza ilość jeszcze możliwych do wpisania kodu ale i im niższa cyferka tym dłuższe czekanie. Przy SAFE7 jest to około 20min a przy SAFE1 aż 640 minut. U Ciebie będzie to około 2 godzin. Włącz , zostaw z SAFE5 i czekaj na włączonym kluczyku aż pojawi się - - - -. Coś mi wygląda że masz zły kod, jeśli po zatwierdzeniu kodu pojawi się SAFE4 to napewno masz zły kod. Zastanów się bo każda próba to bliższa blokada radia. My sobie z nim poradzimy ale naprewno będzie to droższe jak zablokujesz.

  SławeK
 • Poziom 13  
  Tylko,że ja jeszcze tego kodu,który mam nie wklepywałem,bo nie miałem takiej możliwości.
  Dzięki za odp.

  Dodano po 56 [minuty]:

  Radio odblokowane,ale pojawił się następny problem.Nic się nie wyświetla na wyświetlaczu samochodowym.Z wyświetlaczem w samochodzie raczej wszystko jest OK,ponieważ przed kilkoma dniami testowaliśmy z kolegą identyczny sprzęt i było OK,no i wprowadzanie kodu ui inne czynności przedtem były widoczne na wyświetlaczu.Wszystkie czynności można wykonywać /strojenie itd/ tyle że w ciemno.
 • Poziom 13  
  Poczytałem: "4 i 6 - DIGIT 8/10 (ewentualnie w nowych Oplach 8+2). Przełączenie typu wyświetlacza ze starego typu (8 znaków) na nowy typ (10 znaków, wyświetlacz punktowy). Jeżeli podłączymy radio i gra ono w danym pojeździe a mimo to nic nie wyświetla (pusty wyświetlacz), to ta kombinacja często pomaga (przełączenie jest także sygnalizowane sygnałem dźwiękowym)" . NIE ZADZIAŁAŁO!!!! Sygnał dźwiękowy był.

  Dodano po 4 [minuty]:

  wyświetlacz: czas, data/radio, termometr, organizacja 8 znaków (5WK7 418 90 434 642)
 • Poziom 2  
  Ja też mam ten problem,raz przy odtwarzaniu kasety
  pojawiło mi się na chwilę CAS> to jest prawdopodobnie zimny lut
 • Pomocny post
  Spec od car audio
  bat-tek i ciacho wasz błąd polega prawdopodobnie na tym,że jesteście zbyt niecierpliwi.
  Po przytrzymaniu przyc. 4 i 6 najpierw wyświetla się stan aktualny np.DIGITAL 8. Należy trzymać 4 i 6 do chwili kiedy nastąpi zmiana na DIGTAL 10.
 • Poziom 13  
  Serdecznie dziękuję,teraz jest OK
 • Poziom 11  
  Koledzy, temat widzę nieaktualny, ale u mnie powyższa kombinacja nie zadziałała. Zdesperowany metodą prób i błędów trzymałem inne przyciski, i u mnie do zmiany trybu zadziałało przytrzymanie klawiszy 3 i 5. A niby to też Blaupunkt Car 300... To tak jakby ktoś miał ten sam problem

  Pozdrawiam

  DJ FLIX
 • Poziom 43  
  Są różne CAR300, ja znam przynajmniej 4 wersje z różną elektroniką w środku. Ciekawe co przy okazji pomieszałeś w tych trybach.

  SławeK