Tak sobie dumam... :?
Co do łożysk, to mechanizmy od magnetowidów i jak wymienić łożysko w magnetowidzie - to tego też niewolno ?
A jaka różnica AGD / VCR ?
A to jest dział AGD, ale forum dla elektroników. :?
A więc elektronik - hobbysta AGD, chyba może poprosić o pomoc w pomajsterkowaniu w pralkowych łożyskach.
Tak mi się wydumało...
PS
A co do Candy to niesą takie złe, ale ja wole zrobić to na czym się znam i zarobić , żeby dać innym zarobić na tym co się znają, np. pralki. Chyba że ktoś uczy się danego zawodu , to zrozumiełe że prosi o pomoc, po to jest to forum - aby bezinteresownie pomagać sobie nawzajem.