Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

chrysler voyager 2,5CRD ZGASŁ SILNIK

20 Jan 2010 08:33 8508 7
  • Level 9  
    Witam
    Posiadam chryslera Voyager 2,5 CRD z 2003r.
    podczas jazdy zgasł mi silnik i auto stanęło , chciałem go ponownie odpalić ale już nie mogłem na zegarach zapaliła się czerwona kontrolka i nie kręci rozrusznik po przekręceniu stacyjki niema kontrolki grzania Świec żarowych i nie słyszę pompy paliwowej w baku, dodam że rozrząd jest cały , próbowałem zamykać dźwi i otwierać z pilota zdejmowałem klemę i też nic po podłączeniu kompa , komputer nie widzi silnika. bezpieczniki sprawdziłem są wszystkie dobre , na krótko to rozrusznik chodzi i jak przekaźnik od pompy paliwa zwarłem to paliwo podaje na listwę.
    A może to nie immobilizer ???? auto holowałem do domciu
    Proszę o pomoc:!:
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
  • Level 22  
    Quote:
    chciałem go ponownie odpalić ale już nie mogłem na zegarach zapaliła się czerwona kontrolka

Czerwona kontrolka ale z jakim symbolem?
  • Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
  • Level 9  
    kontrolka znajduje się nad zegarkiem jest mała i okrągła , ona po przekręceniu kluczyka w pozycję włączoną zapłony ona świeci światłem ciągłym i nie kręci rozrusznik
    nie słychać też pompy paliwa w zbiorniku po prostu nie dostaje napięcia a jak kolega podłączył komputer to nie widzi silnika ja myślę że to mugł zablokować imobilaizer ale czemu w czasie jazdy??????
  • Level 9  
    Potrzebuję schemat instalacji do samochodu chrysler voyager 2,5 CRD 2003 r.
  • Level 11  
    Quote:
    kontrolka znajduje się nad zegarkiem jest mała i okrągła

To jest kontrolka od immobiliser'a.
  • Level 1  
    Żaden elektryk tego nie zrobi będą sprawdzać wszystko i bezpieczniki i wszystko będzie sprawne. Masz zwarcie.Ja też to mialem.A zwarcie mialem w tablicy licznikowej odkręć licznik i odlącz kostkę od licznika powinno pomóc.Calego licznika nie wyjmiesz musisz odchylić licznik i wsadzic rękę za licznik i wyjąć kostkę.Żarówki podświetlenia miaem przepalone a po wymianie dokladnie trzeba zamontować bo może się grzać uklad i będzie to samo.
  • Level 10  
    Zasranawiałem się czy gość z żyrardowa nie opisywał mojego auta gdyż właśnie moj Chrysler voyager model 2003 miał identyczny przypadek i został wysłany do żyrardowa niestety po wymianie 2 komputerów o ile tyle tam jest działał do nastęnej wigilii czyli do wczoraj roczny