Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

chrysler voyager 2,5CRD ZGASŁ SILNIK

20 Sty 2010 08:33 8223 7
  • Poziom 9  
    Witam
    Posiadam chryslera Voyager 2,5 CRD z 2003r.
    podczas jazdy zgasł mi silnik i auto stanęło , chciałem go ponownie odpalić ale już nie mogłem na zegarach zapaliła się czerwona kontrolka i nie kręci rozrusznik po przekręceniu stacyjki niema kontrolki grzania Świec żarowych i nie słyszę pompy paliwowej w baku, dodam że rozrząd jest cały , próbowałem zamykać dźwi i otwierać z pilota zdejmowałem klemę i też nic po podłączeniu kompa , komputer nie widzi silnika. bezpieczniki sprawdziłem są wszystkie dobre , na krótko to rozrusznik chodzi i jak przekaźnik od pompy paliwa zwarłem to paliwo podaje na listwę.
    A może to nie immobilizer ???? auto holowałem do domciu
    Proszę o pomoc:!:
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 21  
    Cytat:
    chciałem go ponownie odpalić ale już nie mogłem na zegarach zapaliła się czerwona kontrolka

Czerwona kontrolka ale z jakim symbolem?
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 9  
    kontrolka znajduje się nad zegarkiem jest mała i okrągła , ona po przekręceniu kluczyka w pozycję włączoną zapłony ona świeci światłem ciągłym i nie kręci rozrusznik
    nie słychać też pompy paliwa w zbiorniku po prostu nie dostaje napięcia a jak kolega podłączył komputer to nie widzi silnika ja myślę że to mugł zablokować imobilaizer ale czemu w czasie jazdy??????
  • Poziom 9  
    Potrzebuję schemat instalacji do samochodu chrysler voyager 2,5 CRD 2003 r.
  • Poziom 11  
    Cytat:
    kontrolka znajduje się nad zegarkiem jest mała i okrągła

To jest kontrolka od immobiliser'a.
  • Poziom 1  
    Żaden elektryk tego nie zrobi będą sprawdzać wszystko i bezpieczniki i wszystko będzie sprawne. Masz zwarcie.Ja też to mialem.A zwarcie mialem w tablicy licznikowej odkręć licznik i odlącz kostkę od licznika powinno pomóc.Calego licznika nie wyjmiesz musisz odchylić licznik i wsadzic rękę za licznik i wyjąć kostkę.Żarówki podświetlenia miaem przepalone a po wymianie dokladnie trzeba zamontować bo może się grzać uklad i będzie to samo.
  • Poziom 10  
    Zasranawiałem się czy gość z żyrardowa nie opisywał mojego auta gdyż właśnie moj Chrysler voyager model 2003 miał identyczny przypadek i został wysłany do żyrardowa niestety po wymianie 2 komputerów o ile tyle tam jest działał do nastęnej wigilii czyli do wczoraj roczny