Witam po raz pierwszy na forum
Mam pralkę Bosh WFA2070
Niestety pralka zamarzła (w pomieszczeniu gosp. temperatura spadła na 2 doby poniżej 0 st.) i po rozmarznięciu nie działa ani wirowanie ani wypompowanie wody! Efekt jest taki, że pod koniec prania jakby nigdy nic pralka zamiast wirować i pompować przewala bębnem w lewo i prawo jakby była w środku prania.
Czy to programator, czy też coś innego się uszkodziło przy ujemnej temperaturze?
Pozdrawiam
Typer
Mam pralkę Bosh WFA2070
Niestety pralka zamarzła (w pomieszczeniu gosp. temperatura spadła na 2 doby poniżej 0 st.) i po rozmarznięciu nie działa ani wirowanie ani wypompowanie wody! Efekt jest taki, że pod koniec prania jakby nigdy nic pralka zamiast wirować i pompować przewala bębnem w lewo i prawo jakby była w środku prania.
Czy to programator, czy też coś innego się uszkodziło przy ujemnej temperaturze?
Pozdrawiam
Typer