Witam
potrzebuje pomocy w zrobieniu ukladu nie koniecznie na Atmelu , ktory to uklad mierzyl by napiecie i co 15 min zapisywal i przez okres miesiaca sumowal i wynik wyswietlal na wyswietlaczu , zmozliwoscia kasowania wyniku.
Pozdro
siwy
potrzebuje pomocy w zrobieniu ukladu nie koniecznie na Atmelu , ktory to uklad mierzyl by napiecie i co 15 min zapisywal i przez okres miesiaca sumowal i wynik wyswietlal na wyswietlaczu , zmozliwoscia kasowania wyniku.
Pozdro
siwy