
Platon
No może to nie był najlepszy argument

ale takie narzedzia czasami sie przydają. Ja nigdy nie zrobiłem z nich użytku i mam nadzieje, że nie zrobie

ale jakby już coś sie stało to zawsze lepiej mieć pewność że producent udostepnia oprogramowanie diagnostyczne specjalnie dla swoich dysków

Zresztą czasem można uszkodzić dysk przez własną nierozwage... i wtedy co? :? Ja kiedyś upuściłem mojego starego Seagate 40 Gb i zaczeły sie dziwne rzeczy z nim dziać. Przyszło mi wtedy do głowy żeby zajrzeć na stronke Seagate ale nic nie znalazłem ... widocznie wówczas niezbyt uważnie szukałem :? Wtedy naprawiłem tego twardziela używając NDD. Ale troche sie zawiodłem na dyskach Seagate. Zawsze to lepiej jak producent udostępnia taki soft... tak na wszelki wypadek
Mojemu kumplowi po pijanemu dysk WD upadł z prawie 1,5 na chodnik i... działa jak działał