Witam
Zakupiłem Wyse Winterm 9150SE i mam taki problem.
Podłączylem go do monitora właczam i wyskakuje mi obraz biosu i zatrzymuje mi sie w tym momęcie:
client mac addr : 00000000000(tak tylko wpisalem)
PXE-E53: no boot filename received
PXE-M0F: Exiting PXE ROM.
No boot device present. Halting
No i tu kończy sie moja wiedza. Coś jest uszkodzone - tylko co? I jak mozna to naprawic? Miał mi się włączyć win xp Embedded ale nic sie nie dzieje.
Oddałbym go spowrotem sprzedawcy lecz moja "INTELIGENTNA" żona wywaliła paragon
Pomóżcie prosze!!
Zakupiłem Wyse Winterm 9150SE i mam taki problem.
Podłączylem go do monitora właczam i wyskakuje mi obraz biosu i zatrzymuje mi sie w tym momęcie:
client mac addr : 00000000000(tak tylko wpisalem)
PXE-E53: no boot filename received
PXE-M0F: Exiting PXE ROM.
No boot device present. Halting
No i tu kończy sie moja wiedza. Coś jest uszkodzone - tylko co? I jak mozna to naprawic? Miał mi się włączyć win xp Embedded ale nic sie nie dzieje.
Oddałbym go spowrotem sprzedawcy lecz moja "INTELIGENTNA" żona wywaliła paragon
Pomóżcie prosze!!