Witam doświadczone grono radiowców
Dopadłem ostatnio kilka radyjek 3041/2 Chciałbym przestroić jedno bądź spróbować przestroić . Zainteresowałem się KF
Czytałem , że trzeba się troszkę namęczyć , aby to wrzucić na 2m lub na 70cm . Nie wiem gdzie szukać tutaj szukałem ale nic nie znalazłem . Może inne wyroby radmora mogłyby być wzorem . Doradzicie coś , czy w ogóle spróbować bądź nie ? jak myślicie ? Ps. Pasmo na które miało by działać to coś około 172 Mhz aha radio ma być tylko do nasłuchu !
więc nadajnik idzie do rozmontowania