Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Laguna II 2002 1.9 dci maly problem

leopold123 31 May 2010 22:41 3309 4
 • #1
  leopold123
  Level 10  
  Witam mam (miałem) mały problem a więc rano gdy chciałem odpalić auto odmówiło posłuszeństwa reakcja jakby rozładowany akumulator dłużej paliły sie kontrolki od ABS i poduszek. Auto przez kable odpaliło!Nie wiem czy ma to wpływ ale szyby opuszczają sie tylko punktowo a nie chcą się opuszczać ciągle.Czy może mieć to jakiś wpływ na zaistniałą sytuację???jakieś przebicie??
 • #2
  LXT
  Level 26  
  Napięcie akumulatora spadło na tyle, że będziesz musiał teraz "przyuczyć" szyby do pracy ciągłej.A problem zapalania wróci prawdopodobnie jutro rano (chyba, że miałeś zostawiony na poprzednią noc jakiś włączony odbiornik i on go rozładował, albo była klema poluzowana).W przeciwnym razie jeśli ładowanie ok. to bateria do wymiany.
 • #3
  santricity
  Level 10  
  Wystarczy, że przy zamkniętej pociągniesz przycisk otwierania szyby do góry (tak jakbyś chciał ją domknąć). Po tej operacji silnik szyby będzie działać normalnie.
 • #4
  leopold123
  Level 10  
  jutro sprawdze jak wroce z pracy napisze czy auto odpalilo normalnie !!
 • #5
  leopold123
  Level 10  
  auto odpalilo bez problemu a szyby po zastosowaniu rady Santricity działają normalnie (dzieki), czyli jak odpalił to wszystko wporządku?