Auto wyżej wymienione z roku 97r, ma taki problem dodam że nie zawsze, po dodaniu gazu samochód zawiesza swoje obroty w przedziale 1800-2000 czasami i faluje, przepustnica wyczyszczona i zaadaptowana, rurki podciśnieniowe posprawdzane, nieszczelności w kolektorze nie znalazłem (psykałem plakiem wszędzie) błędy pod vagiem:
15xx-coś ze sterownikiem hamulca
537-regulacja z sondą lambdą
ten 537 pojawia się później
niby była wcześniej przepustnica wymieniana na dobrą, ale głowy bym nie dał bo śrubki widać nie ruszone za bardzo
15xx-coś ze sterownikiem hamulca
537-regulacja z sondą lambdą
ten 537 pojawia się później
niby była wcześniej przepustnica wymieniana na dobrą, ale głowy bym nie dał bo śrubki widać nie ruszone za bardzo