logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak dostosować Nokię 6340i (1900MHz) z USA do działania w Polsce?

robertw 26 Sie 2004 17:56 1065 5
REKLAMA
  • #1 815645
    robertw
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Czy ktoś wie jak przerobić nokie 6340i pochodzącą z usa (zakres 1900Mhz) tak aby działała w polsce? GG 7552530 Proszę o kontakt
  • REKLAMA
  • #2 815749
    dopi
    Poziom 12  
    Posty: 58
    Chyba jest to nie mozliwe..


    p.
  • REKLAMA
  • #3 816264
    Joy_Pawel
    Poziom 19  
    Posty: 408
    Pomógł: 8
    Ocena: 9
    Witam !!!
    Nie przerobisz ,tez mam Nokie 3360 z Usa
  • REKLAMA
  • #4 816359
    Kristoff10
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 2606
    Pomógł: 194
    Ocena: 54
    Ten telefon w Polsce nadaje się jedynie jako dawca organów, nie ma szans go przerobić.
  • REKLAMA
  • #5 816809
    wodzo500
    Poziom 17  
    Posty: 289
    Pomógł: 6
    Ocena: 2
    Joy_Pawel napisał:
    Witam !!!
    Nie przerobisz ,tez mam Nokie 3360 z Usa
    apropo tematu przeróbek telefonów ze stanów znalazłem cos takiego dotyczącego nokii 3390
    Załączniki:
    • Converting 3390 to 3310.zip (52.5 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #6 817912
    Joy_Pawel
    Poziom 19  
    Posty: 408
    Pomógł: 8
    Ocena: 9
    wodzo500 napisał:
    Joy_Pawel napisał:
    Witam !!!
    Nie przerobisz ,tez mam Nokie 3360 z Usa
    apropo tematu przeróbek telefonów ze stanów znalazłem cos takiego dotyczącego nokii 3390

    Ja mam Nokie 3360 !!!
    http://telefony.gsmclub.pl/t/nokia/3360/
REKLAMA