Czy ktoś wie jak przerobić nokie 6340i pochodzącą z usa (zakres 1900Mhz) tak aby działała w polsce? GG 7552530 Proszę o kontakt
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamJoy_Pawel napisał:apropo tematu przeróbek telefonów ze stanów znalazłem cos takiego dotyczącego nokii 3390Witam !!!
Nie przerobisz ,tez mam Nokie 3360 z Usa
wodzo500 napisał:Joy_Pawel napisał:apropo tematu przeróbek telefonów ze stanów znalazłem cos takiego dotyczącego nokii 3390Witam !!!
Nie przerobisz ,tez mam Nokie 3360 z Usa