Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Regulator temperatury kotła co Komfort.

01 Lip 2010 15:08 7673 4
 • Poziom 13  
  Jak w temacie,problem z tym regulatorem polega na tym że,reg.pokazuje błąd c1 to znaczy przekroczona temp,lub uszkodzenie czujnika.Podłączenie nowego czujnika,oraz jego odłaczenie nic nie daje.Regulator w dalszym ciągu wyświetla błąd c1 i sygnalizuje alarm.Za info dzieki.
 • Poziom 13  
  Nikt ci nie od powie na ten temat ponieważ nikt nie wie co to jest regulator komfort i z jakim kotłem on współpracuje .Nie podałeś marki kotła , tylko napisałeś że masz jakieś E1 na wyświetlaczu .
 • Poziom 13  
  Kolego norbert1,jest to doś popularny sterownik kotła CO .Sterownik ten steruje tylko dmuchawą,oraz pompom .Producentem owego sterownika jestZ.P.U.E Elster.Kol.posty należy czytać uważnie?nie napisałem jakieś( E1) tylko kod błędu C1.Odpowiedzi od kolegi raczej się nie spodziewam????????.pozdro
 • VIP Zasłużony dla elektroda
  Jeśli dobrze pamiętam , to ten kod oznacza uszkodzenie czujnika CWU . Spróbuj wyłączyć regulator a po chwili włącz go ponownie jednocześnie trzymając wciśnięty przycisk TAK , do momentu pojawienia się komunikatu Nastawy producenta . Spowoduje to przywrócenie nastaw fabrycznych . Innym sposobem , takim dorażnym jest , jest wyłączenie funkcji CWU do czasu wymiany czujnika . Więcej szczegółów znajdziesz na stronie producenta lub telefonicznie na infolinii.
 • Poziom 13  
  Jednak cały problem,polegał na uszkodzeniu czujnika temperatury.Czujnik musi być orginalny czyli produkt producenta.