logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Instalacja CB w VW Golf II - mobilność i ochrona lakieru

maser81 18 Wrz 2004 00:29 8799 31
REKLAMA
  • #1 860015
    maser81
    Poziom 19  
    Posty: 335
    Pomógł: 21
    Ocena: 16
    Chcę "popełnić" instalację CB na samochodzie (VW Golf II).
    Zestaw ma być jak najbardziej mobilny. Jednocześnie nie niszczący auta (antena na magnesie też niszczy lakier, zwłaszcza na terenach o dużym zapyleniu - chyba, że są jakieś nowości których nie znam).
    Może też będę to radio przenosił do domu?
    Jeszcze nie wiem, ale w tym wypadku zrobię jakąś antenę sam - bazówka, zawsze jest więcej miejsca dla konstrukcji.
    Myślałem o zrobieniu tego na jakimś uchwycie. Tylko na jakim? Wykorzystać element bagażnika (ciekawe ile kosztuje do VW i czy sprzedają pojedyńcze elementy).
    Jaką antenę dać do takiego taniego mobilnego zestawu?
    Pozdrawiam.
  • REKLAMA
  • #2 860445
    medicb
    Poziom 28  
    Posty: 1457
    Pomógł: 89
    Ocena: 64
    Ja bym nie stosował żadnych "chwytaków" choć jest ich od groma. Przecież chciałeś ją szybko demontować ... Wystarczy antena na podstawie magnetycznej a zapewniam, że zniszczenia spowodowane na lakierze w skali paru lat są niezauważalne. Dla przestrogi na spodzie magnesu wystarczy przykleić krążek z gumy i po krzyku. Sam używam od lat. Jak nie jesteś rajdowcem to antena nie ma prawa przesówać się po dachu i nie bedzie. Dobra antena produkcji Presidenta lub Lemma kosztuje max ok 150zł z podstawą magnetyczną. Miejsce na bazówkę w domu musi być bardzo przemyślane. Trzeba pomyśleć o sąsiadach i ich telewizorach bo będą płakać jak stare baby, antena nie może być za blisko pionowych ścian, musi być dostatecznie wysoko nad ziemią, z dala od sieci energetycznych, uziemiona i solidnie umocowana. Samej anteny nie polecam robić, tylko kupić - najlepiej używaną 5/8 fali od zaufanej osoby to będzie taniej. Przewód do anten też jest bardzo ważny, polecam RG-58/U Pozdrawiam :D
  • #3 861407
    maser81
    Poziom 19  
    Posty: 335
    Pomógł: 21
    Ocena: 16
    Dzięki medicb. Jak ta guma na podstawie anteny wpływa na SWR?
    Czy nie ma gotowych anten z takim zabezpieczeniem?
    Co do budowania anten na CB to chcę ją zbudować z powodów jakie wymieniłeś. Ma wyglądać jak nie od CB. Damy radę :D :D :D .
    (Zresztą kilka już amatorsko zrobiłem - głównie anteny tzw biwakowe)
  • #4 861616
    piraniamax
    Poziom 13  
    Posty: 129
    Ocena: 7
    co do montowania anteny na magnesie to ja stosowałem cienki filc i sie sprawował OK :)
  • #5 861636
    Ricardo573
    Poziom 14  
    Posty: 102
    Pomógł: 1
    Ocena: 4
    Jakiej anteny byś nie zrobił to i tak jak będziesz zakłucał to Cie trafią po sygnale W.CZ , bez względu na jej wygląd. Wiem bo miałem okazję się zapoznać z kilkoma panami, (w ten czas jeszcze z PAR-U) w asyście policji, poczym
    zapłaciłem KILKA złotych. Więc uczulam, w szczególności na samoróby.
    POZDRO
  • #6 862001
    maser81
    Poziom 19  
    Posty: 335
    Pomógł: 21
    Ocena: 16
    A na fabrycznej to nie będzie zakłóceń?
    Oprócz zakłóceń "radiowych" masz i zakłócenia "wizualne".
    Im coś dziwniejszego stoi na dachu tym więcej ludzi szuka zakłóceń.... i Ci nawet złą pogode przypiszą.
    A co z oczu to i z serca....
    Jeszcze nie zdecydowałem co to będzie na tym dachu. Jako że jest to budynek szpitalny więc trzeba będzie puścić plotkę że to od służb szpitalnych :D ( o ile nie uda się mi jej jakoś inaczej zamaskować- np będzie udawać odciąg- wpornik, czy piorunochron....) Może będzie to jakaś antena kształtem przypominająca typowe anteny podotowia.... :)
    Pozdrawiam!
    A z filcem spróbuję.
  • #7 862219
    Jap
    Poziom 29  
    Posty: 2142
    Pomógł: 114
    Ocena: 652
    Ale jeśli masz wystrojoną antenkę fabryczną lub samoróbkę i wiesz że wszystko z Twoim radyjkiem jest OK (do 4W) to wszyscy mogą Ci nagwizdać. URT wpada, robi pomiary - u ciebie jest wszystko OK i za wizytę płaci wzywający URT (w końcu jest to ok).Odpowiednio wystrojony sprzęt nie powinien nikomu przeszkadzać. No ale zdarzają się odbiorniki Panasonix, Sonyo itp a one odbierają wszystko więc jeśli Twoi sąsiedzi coś takiego mają to nic nie da się zrobić....

    Co do antenki w mobilu - śmigam od kilku lat na magnesdówce Alana - magnes jest ok 2mm ponad blachą auta.Sama antena opiera się na plastiku. NIE ZAUWAŻAM ŻADNYCH ZADRAPAŃ NA DACHU - a dość często ją ściągam i zakładam bo do garażu się nie mieszczę.Kwestia "dobrego" ściągania - pionowo a nie ciągnąc po dachu. Nie używam żadnych podkładek.

    Nie orientuję się obecnie w uchwytach ale jak kiedyś śmigałem Golfem II czy III to miałem problem z uchwytem - brak typowej rynienki...
  • REKLAMA
  • #9 862608
    andrew220
    Poziom 30  
    Posty: 956
    Pomógł: 215
    Ocena: 28
    Jezeli to coś pomoże, to masz tu parę zdjęć, jak to zrobiłem u siebie :-)
    Nie pamiętam, czy Golf II ma uchwyty na relingi, czy nie, ale ten uchwyt do anteny idealnie tam pasuje. Radio to na razie lekko przerobiony ręczny Maxon, ale mi wystarcza (kiedyś woziłem Jacksona, ale sporo miejsca zabierał w samochodzie) acha i jeszcze jedno, nie zwracaj uwagi na bałagan w samochodzie :-) bo właśnie wróciłem z Zakopanego :-)
    Załączniki:
    • CB.zip (203.41 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #10 863147
    maser81
    Poziom 19  
    Posty: 335
    Pomógł: 21
    Ocena: 16
    Też woziłem swego czasu Jacksona w maluchu... Idealnie pasuje do schowka pasażera. Antena (Bond) była przymocowana najpierw w miejsce po starej antenie radiowej, potem na bagażniku (po zmianie auta). Miałem też innego Presidenta (któryś z tych małych) pasował bardzo ładnie pod tą śmieszną klimą...
    Co do stacjonarki, jeśli to ma być antena podobna do klasycznie spotykanych najczściej na pogotowiach itp służbach to w grę wchodzi raczej tylko Skylab. Tylko te jej osiągi a konkretnie charakterystyka promieniowania jest taka nie za bardzo dla mnie korzystna.
    Antena daje główny listek za wysoko. Co przy wysokim budynku oznacza że pójdzie to troszkę za bardzo w niebo. Kiedyś miałem 5/8 i chodziła świetnie.
    No pożyjemy zobaczymy. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.
  • #11 865439
    andrew220
    Poziom 30  
    Posty: 956
    Pomógł: 215
    Ocena: 28
    A nie wystarczy zwykła półfalówka? najmniej się rzuca w oczy, w razie czego mozesz powiedziec, że to odgromnik, albo cóś ;-)
  • #12 867061
    maser81
    Poziom 19  
    Posty: 335
    Pomógł: 21
    Ocena: 16
    Półfalówka jest za charakterystyczna, sporo ich tu w okolicy a takie klasyczne GP powino być ok.
    Choć kto wie kto wie?....
    Najpierw niech stanie ta antenka na samochodzie, potem zamaskujemy ewentualną bazówkę.
  • #13 869606
    Renegat_pol
    Poziom 21  
    Posty: 392
    Pomógł: 18
    Ocena: 42
    Jak masz jakiś maszt na dachu to można powiesić "inverted-V". Bardzo podobna z daleka do odciągów. Może sąsiedzi dadzą się nabrać :)
  • #15 870791
    maser81
    Poziom 19  
    Posty: 335
    Pomógł: 21
    Ocena: 16
    Renegat, odwrócone V też wchodzi w rachubę. Nawet zastanawiałem się nad anteną typu J. Mam maszt po starym Azarcie - podczas montażu swojej anteny od TVsat (też jest ładnie ukryta :D -tuż nad poziomem dachu- z dołu i nawet z góry jej za bardzo się nie zobaczy...) przekonałem właściciela budynku (który powiedział że pozostałe anteny TV sat mu tylko dach dziurawią i są tam nieprawnie) że wykorzystam ten stary maszt i dachu dziurawić mu nie będę. W podaniu (bo formalnie tak to musiało wyglądać) dołaczyłem " i montażu anteny bazowej CB"...
    Przystał na to!
    Mam więc oficjalną zgodę.
    Ale jak pisałem na razie samochód, potem bazówka.
    Pozdrawiam!
  • REKLAMA
  • #16 900924
    maser81
    Poziom 19  
    Posty: 335
    Pomógł: 21
    Ocena: 16
    No i stało się...
    Kupiłem magnesówkę Presidenta (NEW YORK EXP). Małą zgrabna, do anten GSM-u podobna, czysta dyskrecja...
    No i ...totalnie nie stroi się na golfie. Kombinowania co nie miara a co nie chce się stroić to nie.
    Najlepiej było 1,6 na 1 i z 3 na 40 co jest nie do zaakceptowania :cry: I to było uzależnione od tego jak siedziałem w aucie :D .
    Podejrzewam masę, może za kiepska?
    Dla dopełnienia tragedii okazało się że zakłóca ( i to ostro) pompa paliwa.
    Zabawa na maksa, chyba sobie jakąś DV kupię z rozpaczy...
    Są też elementy komiczne.... przy wciśniętej nośnej zapala się (w właściwie mruga w rytm modulacji) dioda kierunkowskazów na desce rozdzielczej. :?:
  • #17 901360
    PioM
    Poziom 19  
    Posty: 344
    Pomógł: 24
    Ocena: 15
    Jak na magnes 1.6 to dobrze, ale mowisz ze krotka, takze skutecznosc moze miec slaba.

    Co do zasilania, to pociagnij plus prosto spod akumulatora, a mase z jakies srubki laczacej karoserie. Twoje problemy z zakloceniami znikna. Nie zapomnij o bezpieczniku :!: :!:
  • #18 901424
    sułek
    Poziom 14  
    Posty: 102
    Pomógł: 4
    Ocena: 5
    [quote="maser81"]No i stało się...
    Kupiłem magnesówkę Presidenta (NEW YORK EXE). Małą zgrabna, do anten GSM-u podobna, czysta dyskrecja...
    No i ...totalnie nie stroi się na golfie. Kombinowania co nie miara a co nie chce się stroić to nie.
    Najlepiej było 1,6 na 1 i z 3 na 40 co jest nie do zaakceptowania :cry: I to było uzależnione od tego jak siedziałem w aucie :D .
    Podejrzewam masę, może za kiepska?

    Nie rozumiem. A dlaczego po prostu nie zrobić otworka w w dachu, porządnie umasić uchwyt anteny i zabezpieczyć przed korozją? Na postoju odkręcamy bat a uchwyt zostaje...
    Chyba temu Golfowi II już minęła gwarancja na korozję??
  • REKLAMA
  • #19 901463
    andrew220
    Poziom 30  
    Posty: 956
    Pomógł: 215
    Ocena: 28
    Kurczę, ludzie, nie wszystko złoto co się świeci... President to dobra firma, ale i oni mają produkty z tzw. dolnej półki. Praw fizyki nie ominiesz, chcesz mieć duży zasięg? kup długą antenę. Chcesz mieć króciutką antenę łatwą w eksploatacji i ładnie się komponującą z autem? Licz się z problemami w stylu :
    Cytat:
    przy wciśniętej nośnej zapala się (w właściwie mruga w rytm modulacji) dioda kierunkowskazów na desce rozdzielczej.


    Jedna rada w tej sytuacji, skróć ją jeszcze kawałeczek, tak z pół centymetra i zmierz jeszcze raz SWR. Musisz ją teraz zestroić, nie ma rady... źle ci nie życze, ale kupiłeś sobie trochę zmartwień ;-)

    Cytat:
    Dla dopełnienia tragedii okazało się że zakłóca ( i to ostro) pompa paliwa.


    To raczej zapłon lub alternator, ale prędzej zapłon. Ciężko wyeliminowac tego typu zakłócenia.
  • #20 901999
    maser81
    Poziom 19  
    Posty: 335
    Pomógł: 21
    Ocena: 16
    Mam nadzieję ,że ją wymienię na jakąś inną. Ciąć nie będę bo co można uciąć z 30 cm....
    Co do zakłóceń na 100% pompa, zapłon na razie chyba nie. Wyje na dzień dobry jak jeszcze silnika nie zapalę.
    Wycie z zapłonu jest inne, dostosowane do obrotów silnika, choć i tego nie wykluczam.
    Obaczymy. Walkę wznawiam od poniedziałku.
  • #21 906969
    maser81
    Poziom 19  
    Posty: 335
    Pomógł: 21
    Ocena: 16
    Antena wymieniona za dopłatą na Lemm-a. Powinno być ok.
    Miejsce montażu wybrane, tylko trzeba będzie dorobić uchwyt. Dziury w blachach nie będzie a i masa w tym miejscu pewna. Jak będzie działać to fotki porobię. Bo tu się nie da klasycznego rynienkowego uchwytu zastosować...Może komuś się to przyda?
    Tylko pytanie jak wytłumić wycie tej pompy paliwa?
    Kondensator, czy jakiś dławik?
    Na zlikwidowanie "sygnalizacji nośnej" na desce rozdzielczej nie liczę.
    Tam siedzi kilka układzików elektronicznych i nie chce mi się tym bawić.
    (dobrze że nie zakłóca innej elektroniki np: silnika :D
  • #22 907231
    andrew220
    Poziom 30  
    Posty: 956
    Pomógł: 215
    Ocena: 28
    kurcze u mnie nie zakłóca :/ za to zapłon... ech szkoda gadać, próbowałem już chyba wszystkiego, a tą pompę spróbuj zablokować dławikami i kondensatorami, może pomoze... no i dawaj te fotki ;-)
  • #23 912876
    maser81
    Poziom 19  
    Posty: 335
    Pomógł: 21
    Ocena: 16
    Zrobione.
    Chodzi ładnie. Zestrojenie 1-1,2. Nie będę więc w tym grzebał.
    "Sygnalizacja nośnej" na desce rozdzielczej już nie występuje.
    Zakłócenia też stały się jakby mniejsze, w każdym bądz razie słyszę mobile w odległości ok 10km (średnia) w czasie jazdy. Podobnie i mnie słyszą. Na razie można żyć z tą pompą. Blokada szumu i po krzyku. Na trasie i tak z reguły przebiją się mocniejsze i w pobliżu mobilki.
    Na fotki trzeba poczekać. Nie mam własnej cyfrówki.
    Ale zamieszczę jak tylko wpadnie mi jakowa w ręce.
  • #24 918416
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #25 919563
    maser81
    Poziom 19  
    Posty: 335
    Pomógł: 21
    Ocena: 16
    @noel, wydaje mi się że nie powinno być problemów. (Choć kto wie kto wie.... :D ). Ja z swoim MkII już się uporałem. Klasyczny benzyniak ale z wtryskiem elektronicznym. Jakoś nie świruje.
    Antenę zamontowałem na kątowniku z blachy nierdzewnej zamontowanym na śrubie mocującej "teleskop" pokrywy bagażnika (tam gdzie jest on przykręcony do nadwozia - jak otworzysz bagażnik od razu zrozumiesz o co chodzi.)
    Nie trzeba dziurawić blach i jest bardzo dobre umasowienie tego miejsca, mechanicznie też jest bardzo ładnie.
    U mnie chodzi. Widziałem niedawno golfa z anteną umieszczoną na klasycznym uchwycie rynienkowym i na "żywca" przykręconym do nadwozia nad przednimi drzwiami... nic ciekawego i mało estetyczne- widać już było korozję...)
    Pozdrawiam.
  • #26 922311
    andrew220
    Poziom 30  
    Posty: 956
    Pomógł: 215
    Ocena: 28
    ten tego... a nie będzie ci ciekło do bagażnika? ;-)
  • #27 923827
    maser81
    Poziom 19  
    Posty: 335
    Pomógł: 21
    Ocena: 16
    Woda nie leci do bagażnika po kablu. Najpierw kabel biegnie nieco ku dołowi potem w górę gdzie następnie jest solidna uszczelka. :D
    Tak więc "efektu Jańcia Wodnika" nie zaobserwowano. :D ....
  • #28 936029
    airacobra
    Poziom 18  
    Posty: 176
    Pomógł: 34
    Ocena: 15
    Generalnie im dłuższa antena tym lepiej. najlepszy sposób umocowania środek dachu - działa wtedy jak przeciwwaga. Ogółem anteny samochodowe mają cewki - są straty na nadawaniu i odbiorze. Sam jeździłem na Midland 18-244 magnesówce - zasięgu ze 3 km. Obecnie mam Lemm'a AT 71 172 cm na uchwycie samoróbce - zasięg ok. 15 km. Moim zdaniem naljlepsze rozwiązanie to wsadzić normalną antenę w dziurę po antenie radiowej, dobrze ją zmasować. A antenkę radiową nakleić na szybę. Inne wyjście to wywiercić w dachu dziurę na antenę CB. Przed sprzedażą zdemontować a w miejsce po niej wstawić antenkę GSM - koszt 25-30 PLN. Jeśli nie chcesz długiego bata Lemm At-90 wystarczy do ochrony antymiśkowej. Jeśli chcesz pogadać to im dłuższa tym lepsza. Niektórzy używają Lemm Turbo 2001 ponad 200 cm długości ale i osiągi takiej anteny są znaczące.
    POzdrawiam
    Airacobra
    President Herbert +AT 71
  • #29 947319
    maser81
    Poziom 19  
    Posty: 335
    Pomógł: 21
    Ocena: 16
    Zamieszczam fotografie jak to zrobiłem na swoim Golfie.
    Może się to komuś przyda.
    Pozdrawiam.
    Załączniki:
    • Instalacja CB w VW Golf II - mobilność i ochrona lakieru Widok bez.JPG (76.17 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Instalacja CB w VW Golf II - mobilność i ochrona lakieru Golf ogólnie.JPG (131.54 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Instalacja CB w VW Golf II - mobilność i ochrona lakieru Golf ogólnie zblizenie z otwartym bagażnikiem.JPG (80.85 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Instalacja CB w VW Golf II - mobilność i ochrona lakieru Blisko.JPG (72.22 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Instalacja CB w VW Golf II - mobilność i ochrona lakieru Golf ogólnie zblizenie.JPG (79.25 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #30 987139
    mi7k
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Witam wszystkich,
    zainteresowałem się CB niedawno głównie z powodu zintensyfikowania przejazdów samochodem, ale temat zaczyna mnie wciągać coraz bardziej ...
    Kilka dni temu zainstalowałem w aucie antenę firmy SIRIO Trifle.
    Antenka jest na UKF/CB/GSM i udaje standardową antenę samochodową. Mimo, że nawet jej jeszcze nie dostrajałem, to jestem mile zaskoczony jej osiągami - słychać mnie wyraźnie na jakieś 3 km, co w zupełności wystarcza na drodze. Lepszych (dłuższych) zawodników słyszę na otwartej przestrzeni nawet z kilkunastu kilometrów. I zakłócenia mniejsze niż na magnesówce (zawsze to antena połączona solidnie z masą).
    Największym mankamentem jest jej cena, ale cóż ... żyje się raz!
    Pozdrawiam

Podsumowanie tematu

✨ Dyskusja dotyczy instalacji mobilnego zestawu CB w VW Golf II z naciskiem na ochronę lakieru i mobilność anteny. Zalecane jest stosowanie anteny na podstawie magnetycznej z gumową podkładką pod magnes, co minimalizuje uszkodzenia lakieru i ułatwia szybki demontaż. Wskazano na konieczność dobrego uziemienia i odpowiedniego doboru przewodu (np. RG-58/U). Alternatywnie proponowano montaż anteny na uchwycie przy zawiasie tylnej klapy lub na kątowniku z blachy nierdzewnej mocowanym do teleskopu bagażnika, co eliminuje konieczność wiercenia otworów i zapewnia solidne uziemienie. Omówiono różne typy anten: magnesówki (np. President New York EXP), anteny bazowe 5/8 fali, półfalówki, anteny typu Skylab, inverted-V oraz samodzielne konstrukcje maskowane pod elementy dachowe. Problemy techniczne obejmowały trudności z dostrojeniem anteny magnesowej, zakłócenia generowane przez pompę paliwa oraz interferencje radiowe. Zalecano stosowanie kondensatorów lub dławików do tłumienia zakłóceń. Wskazano, że dłuższa antena zapewnia lepszy zasięg, a montaż w środku dachu działa jako dobra przeciwwaga. Przykłady modeli anten i radiotelefonów używanych w dyskusji to President, Lemma, Midland, Sirio oraz Maxon i Jackson jako radia. Podkreślono, że odpowiednie zestrojenie anteny (SWR około 1-1,2) jest kluczowe dla efektywnej pracy. Wskazano również na konieczność uwzględnienia sąsiadów i otoczenia przy montażu anteny bazowej w domu.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA