Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Vw golf v nie chce odpalić

Monisiakub 14 Nov 2010 17:59 11518 31
Texa Poland
    Monisiakub
    Level 9  
    Cześć :)
    Nie wiem jak to opisać ale może mi się uda.
    Mam problem z golfem v sprowadzonym z Francji. Autko rocznik 2005 diesel 1,9. dzisiaj autko odmówilo mi współpracy. wchodzę do niego, przekręcam kluczyk i autko odpala ale po 2 sekundach gaśnie. i tak za każdym razem. myślalam ze moze braklo paliwa ale dolalam z kanistra i nadal to samo, a na dodatek żadna kontrolka nie świeci, podświetlenie licznika i obrotomierza też nie, zreszta obrotomierz też nie działa. ogólnie nic. a radio działa, światełka od drzwi świecą tylko nie tam gdzie licznik. co się mogło stać? coś się rozłączyło? ale jak bo ja nic nie grzebałam, bezpieczniki są dobre.
    pomocy!!!
    Pozdrawiam
  • Texa Poland
    brandy-p
    Level 31  
    Wygląda na problem z zegarami, w nich jest immo, dlatego auto zaraz po odpaleniu gaśnie.
    Monisiakub
    Level 9  
    ale to dlaczego te zegary nie swieca? jednego dnia normalnie nim jezdzilam a drugiego juz nie rusza
  • Texa Poland
    Monisiakub
    Level 9  
    ale jak? co mam zrobic?

Dodano po 1 [minuty]:

co wogole ma jedno z drugim?
    User removed account
    User removed account  
    jannaszek
    Level 39  
    Po przekręceniu stacyjki, deska ma ożyć, u ciebie tak się nie dzieje, więc nawet nie skomunikujesz się komputerem.
    Jeśli nie wiesz jak to sprawdzić, to nie ma o czym mówić.
    Monisiakub
    Level 9  
    drugi kluczyk nic nie pomaga. bezpieczniki wygladaja ok. wiec zostaje mi tylko odwiedzenie elektryka i wylozenie kasy tak?
    Przemo9826
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Monisiakub wrote:
    drugi kluczyk nic nie pomaga. bezpieczniki wygladaja ok. wiec zostaje mi tylko odwiedzenie elektryka i wylozenie kasy tak?

To sobie rower kup, kasy wykładać nie będziesz.
    jannaszek
    Level 39  
    Raczej tak, albo wymiana wkładu stacyjki samemu, ale trzeba to zdiagnozować wcześniej, choćby próbnikiem.
    Nie ma nic prostszego.
    User removed account
    User removed account  
    Przemo9826
    VIP Meritorious for electroda.pl
    A koleżanka pracuje za darmo? Pobiera wynagrodzenie za swoją pracę? Więc dlaczego elektryk miałby pracować za darmo?
    brandy-p
    Level 31  
    To nie stacyjka, bo auto odpala. Z braku zasilania zegarów (immo) silnik gaśnie. Wywlecz zegary sprawdź kostki i zasilania.
    Monisiakub
    Level 9  
    wszystkie swiatla zewnetrznie dzialaja ale na zegarach kierunkowskazy i inne nie migaja, wogole nic na zegarach nie swieci, w ciagu tych dwoch sekund po odpaleniu zanim zgasnie jak wciskam gaz to obrotomierz tez nic, wogole zegary kaput. co mu sie wogole moglo stac? co moglo to spowodowac?
    jannaszek
    Level 39  
    Odpala, ale potem gasnie..
    Zawsze jest możliwość, że gdzieś coś nie styka, ale trzeba się poruszać od stacyjki dalej.
    Immo, nie pozwoli zapalić.
    Monisiakub
    Level 9  
    jutro posprawdzam jeszcze raz wszystkie bezpieczniki a jak to nie to to musze zatargac go jakos do elektryka bo juz nie wiem co z nim zrobic. dzieki wielkie wszystkim za pomoc.
    jannaszek
    Level 39  
    T5 wrote:
    To jest zjeb.... bezpiecznik

Tak tak, który potem sam sie naprawia na 2 minuty.
    O mowo Polska.
    brandy-p
    Level 31  
    jannaszek wrote:
    ...
    Immo, nie pozwoli zapalić.

Może ja czegoś nie wiem o tym aucie, ale większość problemów z immo (które ja spotkałem) objawia się tym, że auto odpala tylko na chwilę.
    jannaszek
    Level 39  
    Wszystko jest możliwe, ale nie dzialają kierunki, podświetlenie ect..
    brandy-p
    Level 31  
    ... bo zegary nie mają zasilania.
    User removed account
    User removed account  
    Monisiakub
    Level 9  
    ale to tak samo z siebie nagle moglo sie stac? a to immobiliser jest polaczony tylko z tymi zegarami? bo radio dziala, lampki przy otwartych drzwiach swieca. tylko te zegary przy liczniku nie dzialaja.
    jannaszek
    Level 39  
    Radio działa na 1 stopniu stacyjki, lub ciagle.
    Na tym etapie nic więcej nie stworzymy, został ci elektryk.
    User removed account
    User removed account