logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jakie momenty dokręcania dla śrub M8, M10, M12 bez dokumentacji?

11 Gru 2010 17:00 77885 47
Najlepsze odpowiedzi

Jak dobrać moment dokręcania śrub M8, M10 i M12 bez dokumentacji?

Nie ma jednego uniwersalnego momentu dla śrub M8/M10/M12 bez dokumentacji — trzeba brać pod uwagę klasę śruby, skok gwintu, materiał elementu, w który wkręcasz, oraz długość śruby [#8855096][#8861685] Dla typowych samochodowych śrub klasy 8.8 podano orientacyjnie: M6 do 10 Nm, M7 do 15 Nm, M8 około 25 Nm, M10 około 50 Nm, przy czym w praktyce dla M8 spotyka się zakres około 20–27 Nm [#8861615][#8886944] Nie wolno tego przenosić 1:1 na wszystkie połączenia, bo np. śruba M8 klasy 12.9 w VW przy przegubie wewnętrznym ma 45 Nm [#8862399] Przy tej samej średnicy, ale innym skoku gwintu, moment też będzie inny, np. M12, M12x1,5 i M12x1,25 nie dokręca się tak samo [#8861685] W połączeniach ważnych należy stosować dane producenta, a w krytycznych połączeniach używać nowych śrub i dokręcać w warunkach możliwie zbliżonych do 20°C [#8889152]
REKLAMA
  • #1 8855048
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #2 8855096
    Jabulami
    Poziom 17  
    Posty: 269
    Pomógł: 3
    Ocena: 26
    Śruba m8 nic nie mówi. Podaj materiał z jakiego wykonana jest śruba, materiał w który wkręcasz śrube i jej sługość jak chcesz precyzyjnych danych na temat dokręcania.
  • #3 8855171
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #4 8855217
    Jabulami
    Poziom 17  
    Posty: 269
    Pomógł: 3
    Ocena: 26
    Jak nie masz dokumentacji to idź do doświadczonego mechanika ( oczywiście bez klucza-bo cię wyśmieje). Znając życie 90% mechaników nie używa kluczy dynamometrycznych do niczego. Też miałem takie problemy, po dokręcaniu śrub chodziłem na "sprawdzenie" to jednego inżyniera i zawsze się pytał jak te śruby bez tego klucza dokręcam, że są idealnie przykręcone. Jak nie masz wprawy mechanika to nie rób nic sam.
  • #5 8855296
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #6 8855358
    balonika3
    Poziom 43  
    Posty: 11008
    Pomógł: 1318
    Ocena: 3698
    jorge83 napisał:
    Bo np.moim zdaniem śruba m8 od 40 do 50nm,m10 około 70 m12 około 110nm.
    Bez względu, czy gwint drobny, czy zwykły?
  • #7 8855513
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #8 8855629
    lukss07ns
    Poziom 19  
    Posty: 446
    Pomógł: 3
    Ocena: 101
    Ja użwam klucza dynamometrycznego jedynie do śrub łączący głowicę ze silnikiem ;) A siły wg. programu lub etykietki zawartej wraz z uszczelką pod głowicę
  • #9 8855670
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #10 8855792
    lukss07ns
    Poziom 19  
    Posty: 446
    Pomógł: 3
    Ocena: 101
    Świece tak, a stopek korbowodu nie miałem okazji. Śruby od głowicy dokręcam ja ,bo ojciec mówi że mam więcej sily i żebym się uczył ;)
    Nie zrozumcie mnie źle ;) Mój błąd
  • REKLAMA
  • #12 8855892
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • Pomocny post
    #13 8857636
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • Pomocny post
    #14 8861615
    toku74
    Poziom 31  
    Posty: 1455
    Pomógł: 123
    Ocena: 727
    jak nie mam dokumentacji to M6 do 1oNm, M7 do 15Nm,M8 do 25Nm, M10 do 50Nm. Śruby samochodowe w większości 8.8. dane zazwyczaj z różnych instrukcji, ale zakres w większości bardzo podobny. co do materiału w jaki wkręcasz to raczej bez różnicy wg. danych jakie posiadam. np. BMW /to ostatnio/ M6 do 10Nm, a wcześniej MB M6 9Nm. zwrócić jednak uwagę co przykręcasz, bo np. jarzma wtrysków mają już inne wartości przy tej samej M. co do kluczy to każdy swoje będzie opowiadał. ja mam Berner, Kobalt i Beta, choć te powyzej to też ciekawe. co roku regulacja, śruba po każdym dokręcaniu zwalniana
  • Pomocny post
    #15 8861685
    Megawe
    Poziom 34  
    Posty: 2664
    Pomógł: 246
    Ocena: 1432
    Przy dokręcaniu ważny jest też skok gwintu.
    Np. śruby M12, M12x1,5 , M12x1,25 przykręcamy różnym momentem.
  • Pomocny post
    #16 8862399
    carrot
    Moderator Samochody
    Posty: 8443
    Pomógł: 1311
    Ocena: 3577
    Cytat:
    M8 do 25Nm

    Na przykład śruby przegubu wewnętrznego w gr VW M8 45Nm, ale one mają klasę 12,9 i nie radzę używać takiego momentu do innych
    Jeszcze inaczej jest w samochodach japońskich, tam śruby mają klasę wytrzymałości zakodowaną (na łbie np 4,7, 8), gdzieś mam tabelę, jak znajdę to zeskanuję
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #17 8862900
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #18 8880515
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #19 8886467
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #20 8886944
    toku74
    Poziom 31  
    Posty: 1455
    Pomógł: 123
    Ocena: 727
    carrot napisał:
    Cytat:
    M8 do 25Nm

    Na przykład śruby przegubu wewnętrznego w gr VW M8 45Nm, ale one mają klasę 12,9 i nie radzę używać takiego momentu do innych
    Jeszcze inaczej jest w samochodach japońskich, tam śruby mają klasę wytrzymałości zakodowaną (na łbie np 4,7, 8), gdzieś mam tabelę, jak znajdę to zeskanuję

    masz całkowitą rację, dlatego zaznaczam, że śruby 8.8 i dokręcanie 25Nm to taka średnia, bo jak patrzę po danych to w granicach od 20-27Nm, ale to zależy w którym aucie. co do specjalnych to tak jak mówisz niektóre na 45Nm, a jeszcze inne np. 10Nm+90 stopni lub jeszcze inaczej.
    co nie zmienia faktu, że najlepiej kożystać z instrukcji
  • #21 8889152
    wopor
    Poziom 32  
    Posty: 1995
    Pomógł: 175
    Ocena: 704
    Witam, momenty :D niestety dokrecania są podawane przy tem 20st, w warunkach warsztatowych mozliwe do uzyskania ,ale jak sam trafia na szybka naprawe np przy nadwoziu w zimę? , stosuję klucz dynamometryczny ale posługuję sie w wiekszości własnym wbudowanym w rękę lub dłoń :D, najważniesze chyba by do tych newralgicznych połączeń ,głowica, rozrząd, półosie itd stosować nowe śruby ,pozdrawiam.
  • #22 8889285
    igorek83
    Poziom 24  
    Posty: 895
    Pomógł: 45
    Ocena: 195
    A kół nie poprawiacie po pneumatyku ja zawsze poprawiam 110-120Nm, tylko tico i matiz ręka na czucie bo te szpilki są b.słabe
  • #23 8894081
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #24 8897267
    igorek83
    Poziom 24  
    Posty: 895
    Pomógł: 45
    Ocena: 195
    Do tego Używam smar z zawartością miedzi.
  • #25 8897309
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #26 8897369
    igorek83
    Poziom 24  
    Posty: 895
    Pomógł: 45
    Ocena: 195
    Co do smaru może masz racje.
  • #27 8897793
    barubar
    Poziom 26  
    Posty: 935
    Pomógł: 35
    Ocena: 187
    Kupię śruby o wybitych cechach na łbie "4". Koniecznie japońskie. Koniecznie to muszą być cechy wytrzymałościowe.
    Co za dno...
  • Pomocny post
    #28 8898422
    saron22
    Specjalista - Samochody Ciężarowe
    Posty: 2885
    Pomógł: 308
    Ocena: 1602
    co do marki kluczy dynamometrycznych to ja np uzywam 2 kluczy marki stahlwille i wg mnie sa to najlepsze klucze dostepne dla zwyklego smiertelnika w wmiare normalnej cenie. A dlaczego klucze akurat tej marki?? ano dlatego ze nie posiadaja w swoim wnetrzu sprezyny tylko pret. Ma to kilka waznych zalet. Po pierwsze wada kluczy dynamometrycznych sprezynowych jest to ze bardzo precyzyjne wskazanie otrzymujemy tyko w srodkowym zakresie pracy klucza (np dla klucza od 100 do 200 nm jest ok 150) natomiast w skrajnych polozeniach klucza przeklamanie jest dosc duze. W kluczach stahlwille w ktorych nie ma sprezyny nie ma tego problemu i wada ta zostala wyeliminowana. Po drugie klucze sprezynowe maja to do siebie ze sprezyna w miare jak sie klucz zuzywa to sie po prostu "ubija" i znow mamy problemy z przeklamaniem. Wlasnie dlatego bardzo wazne jest by po skonczonej pracy rozkrecic klucz do polozenia "0". I w tej sytuacji klucze stahlwille maja przewage poniewaz nie maja w swojej konstrukcji sprezyny a pret ktory pracuje w srodku w czasie gdy nie uzywamy klucza nie jest w ogole obciazony wiec pomiary sa duzo dokladniejsze pomimo upywu czasu. Skutkiem ubocznym zastosowania preta jest to ze tych kluczy NIE trzeba po skonczonej pracy rozkrecac do "0" ale to akurat jest pozytywny skutek uboczny. Odrazu mowie ze nie jestem sprzedawca i nie zajmuje sie handlem narzedziami.
  • #29 8898947
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #30 8901424
    tomo19811
    Poziom 18  
    Posty: 285
    Pomógł: 23
    Ocena: 103
    saron22 napisał:
    co do marki kluczy dynamometrycznych to ja np uzywam 2 kluczy marki stahlwille i wg mnie sa to najlepsze klucze dostepne dla zwyklego smiertelnika w wmiare normalnej cenie. A dlaczego klucze akurat tej marki?? ano dlatego ze nie posiadaja w swoim wnetrzu sprezyny tylko pret. Ma to kilka waznych zalet. Po pierwsze wada kluczy dynamometrycznych sprezynowych jest to ze bardzo precyzyjne wskazanie otrzymujemy tyko w srodkowym zakresie pracy klucza (np dla klucza od 100 do 200 nm jest ok 150) natomiast w skrajnych polozeniach klucza przeklamanie jest dosc duze. W kluczach stahlwille w ktorych nie ma sprezyny nie ma tego problemu i wada ta zostala wyeliminowana. Po drugie klucze sprezynowe maja to do siebie ze sprezyna w miare jak sie klucz zuzywa to sie po prostu "ubija" i znow mamy problemy z przeklamaniem. Wlasnie dlatego bardzo wazne jest by po skonczonej pracy rozkrecic klucz do polozenia "0". I w tej sytuacji klucze stahlwille maja przewage poniewaz nie maja w swojej konstrukcji sprezyny a pret ktory pracuje w srodku w czasie gdy nie uzywamy klucza nie jest w ogole obciazony wiec pomiary sa duzo dokladniejsze pomimo upywu czasu. Skutkiem ubocznym zastosowania preta jest to ze tych kluczy NIE trzeba po skonczonej pracy rozkrecac do "0" ale to akurat jest pozytywny skutek uboczny. Odrazu mowie ze nie jestem sprzedawca i nie zajmuje sie handlem narzedziami.


    Tutaj się z panem zgadzam , miałem styczność z kluczami tej firmy , tymi kluczami można nawet odkręcać bez utraty gwarancji , tych kluczy nie da się przeciągnąć , mają ponoć dożywotnią gwarancję {ale tego nie potwierdzam na 100%}. Ogólnie bdb sprzęt do profesjonalnego warsztatu. Polecam.

Podsumowanie tematu

✨ W dyskusji poruszono temat momentów dokręcania śrub M8, M10 i M12 w kontekście braku dokumentacji. Uczestnicy wymienili się doświadczeniami, sugerując, że dla śrub M8 moment dokręcania powinien wynosić od 25 do 50 Nm, M10 od 50 do 70 Nm, a M12 od 70 do 110 Nm, w zależności od materiału, w który są wkręcane. Podkreślono znaczenie używania kluczy dynamometrycznych, zwłaszcza w krytycznych połączeniach, oraz różnice w momentach dokręcania w zależności od klasy śrub (np. 8.8, 12.9). Wskazano również na konieczność rozkręcania kluczy po użyciu oraz na różnice w dokręcaniu w zależności od materiału (np. aluminium vs. żeliwo). Uczestnicy podzielili się także rekomendacjami dotyczącymi marek kluczy dynamometrycznych, takich jak Stahlwille, Kingtony, Jonnesway, Gedore, Facom i Beta.
REKLAMA