Chciał bym poruszyć temat dokręcania kluczem dynamometrycznym,a mianowicie jaki powinien być moment na śrubach nie mając dokumentacji.Bo np.moim zdaniem śruba m8 od 40 do 50nm,m10 około 70 m12 około 110nm.Ja tak dokręcam nie mając dokumentacji oczywiście ważne połączenia.A może to za dużo?Oczywiście że dokręci i bez dynamo ale człowiek ma to zboczenie zawodowe może mało ,a może jeszcze,a jeszcze dokręce.A potem po kilku rozłożeniach silnika trzeba poprawiać lub nowe gwinty robić.Kiedyś tak darłem i trzymało ale poco paprać.