Witam
Mam takie 2 zasilacze i w obydwu jest to samo. Zasilacz pracuje np godzine nagle reset - komputer sie wlacza i cala sytuacja sie powtarza np 3 razy i pozniej resetuje sie podczas ładowania systemu. Wystarczy pozniej odczekać chwilke i dziala znowu 3 godziny. Elektrolity są wporządku, w obydwu zasilaczach brak jest napięcia -12V - nie ma wogóle pinu we wtyczce ATX ale było tak napewno od początku. Zasilacze były wcześniej przez kogoś naprawiane i ten ktoś wyrzucił cały układ PFC i zasilacze pracują bez niego. Ma ktoś może jakiś pomysł ?? Podejrzewam, że w tych modelach to normalne skoro mam 2 z identycznym uszkodzeniem.
Pozdrawiam
Mam takie 2 zasilacze i w obydwu jest to samo. Zasilacz pracuje np godzine nagle reset - komputer sie wlacza i cala sytuacja sie powtarza np 3 razy i pozniej resetuje sie podczas ładowania systemu. Wystarczy pozniej odczekać chwilke i dziala znowu 3 godziny. Elektrolity są wporządku, w obydwu zasilaczach brak jest napięcia -12V - nie ma wogóle pinu we wtyczce ATX ale było tak napewno od początku. Zasilacze były wcześniej przez kogoś naprawiane i ten ktoś wyrzucił cały układ PFC i zasilacze pracują bez niego. Ma ktoś może jakiś pomysł ?? Podejrzewam, że w tych modelach to normalne skoro mam 2 z identycznym uszkodzeniem.
Pozdrawiam