logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Sharan 2004 1.9TDI Webasto D5W dymi i ropa kapie z tłumika - co wymienić?

autoas 22 Sty 2011 23:24 8442 3
REKLAMA
  • #1 9043732
    autoas
    Poziom 42  
    Posty: 9188
    Pomógł: 571
    Ocena: 3914
    Każde pierwsze odpalenie rano lub po dłuższym postoju webasto strasznie dymi i ropa kapie z tłumika, po ok. 5/10 min czyściutko i oczywiście grzeje........ błędy zarejestrowane - 1409-kłopoty z wytworzeniem płomienia
    Jakoby pojawiło się to po powrocie z...... Anglii
    Co wymienić?
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #3 9044846
    radyjator
    Poziom 19  
    Posty: 414
    Pomógł: 3
    Ocena: 54
    Przepaliło się sitko rozpylająca paliwo na sztyft żarowy. Mysisz wykręcić świecę żarową i wymienić sitko. Na 100% wypaliła się w nim dziura. Koszt sitka około 40zł
  • #4 9318176
    autoas
    Poziom 42  
    Posty: 9188
    Pomógł: 571
    Ocena: 3914
    Temat nie dokończony...moderatorzy poganiają :)
    Wymiana sitka pomogła
REKLAMA