Witam. Mam zamiar zakupic pamiec ram 256MB SDRAM dimm, ale posiadam wolny komputer. Magistrala pamieci to PC100.Plyta glowna acer(lan+dzwiek+grafika-wbudowana);procesor celeron 500MHz. Podobno na starszych komputerach pamieci PC133 nie beda wykrywac calej pojemnosci i tylko polowe. Czy na moim komputerze taka pamiec bedzie dzialac? Bede wdzieczny za kazda sugestie.