Witam forumowiczów,
proszę o radę doświadczonych elektryków. W nieogrzewanych pomieszczeniach gospodarczych muszę położyć od wewnątrz 10 cm styropianu na ściany (porotherm) oraz 8 cm styropianu na sufit (teriva). W jaki sposób najlepiej kłaść przewody elektryczne do gniazd oraz oświetlenia w tych pomieszczeniach?
Pozdrawiam,
proszę o radę doświadczonych elektryków. W nieogrzewanych pomieszczeniach gospodarczych muszę położyć od wewnątrz 10 cm styropianu na ściany (porotherm) oraz 8 cm styropianu na sufit (teriva). W jaki sposób najlepiej kłaść przewody elektryczne do gniazd oraz oświetlenia w tych pomieszczeniach?
Pozdrawiam,