W serwerze "Wampserver" mam dostęp do bazy dany "phpmyadmin"
Gdy uruchamiam bazę to na samym dole pojawiają się takie komunikaty:
jak skonfigurować bazę by naprawić te problemy?
Gdy uruchamiam bazę to na samym dole pojawiają się takie komunikaty:
1 Dodatkowe możliwości pracy z połączonymi tabelami zostały wyłączone. Aby dowiedzieć się, dlaczego - kliknij tutaj.
2 Twój plik konfiguracyjny zawiera ustawienia (konto roota bez hasła), które odpowiadają domyślnemu uprzywilejowanemu kontu MySQL. Twój serwer MySQL działa z takim ustawieniem, jest otwarty dla włamywaczy. Ta luka w bezpieczeństwie naprawdę powinna zostać naprawiona.
Otwórz nowe okno phpMyAdmina jak skonfigurować bazę by naprawić te problemy?