Witam,
Mam możliwość zakupienia pewnego samochodu, z grupy vag z silnikiem 1.9 tdi 1z z uszkodzoną pompą wtryskową (właściwie brak w nim pompy). Jest to pierwsze 1Z z klapkowym przepływomierzem i potencjometrycznym nastawnikiem.
Czy była by możliwość założenia pompy od TD na sznurek bez ingerencji w pompę?
Osobiście widziałem takie coś VW T4, ale nie mam pojęcia czy to była pompa przełożona żywcem, czy po jakiś modyfikacjach.
ps. z tego co zauważyłem, sterowanie by-passem turbiny (gdyby pominąć selektor włącz-wyłącz) jest tradycyjne jak w zwykłym td?
Pozdrawiam,
Mam możliwość zakupienia pewnego samochodu, z grupy vag z silnikiem 1.9 tdi 1z z uszkodzoną pompą wtryskową (właściwie brak w nim pompy). Jest to pierwsze 1Z z klapkowym przepływomierzem i potencjometrycznym nastawnikiem.
Czy była by możliwość założenia pompy od TD na sznurek bez ingerencji w pompę?
Osobiście widziałem takie coś VW T4, ale nie mam pojęcia czy to była pompa przełożona żywcem, czy po jakiś modyfikacjach.
ps. z tego co zauważyłem, sterowanie by-passem turbiny (gdyby pominąć selektor włącz-wyłącz) jest tradycyjne jak w zwykłym td?
Pozdrawiam,