Witam
Mam silnik IB-MEI 2/16-158/IG12 potrzebuję go podłączyć tak aby uzyskać 830 W (według naklejki).
Które kable mam wybrać , czy podłączyć besposrednio do sieci, czy dać kondensator.
Silnik ma być wykorzystany do tokarki stołowej.
Pozdrawiam i dziekuję za odpowiedzi.