Witam!
Poszukuje informacji na temat wojskowego odbiornika (czy radiiostacji - nie wiem) R173.
Z tego co wiem jeszcze niedawno sprzet byl tajny.
Wyglad: w przyblizeniu szescian, wyswietlacz cyfrowy LED, pamieci. Uzywany w PT91 Twardy i w niektorych T72 (sprzet czolgowy)
Poszukuje informacji na temat wojskowego odbiornika (czy radiiostacji - nie wiem) R173.
Z tego co wiem jeszcze niedawno sprzet byl tajny.
Wyglad: w przyblizeniu szescian, wyswietlacz cyfrowy LED, pamieci. Uzywany w PT91 Twardy i w niektorych T72 (sprzet czolgowy)