Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

alarm legendford- centralny pneumatyczny

04 Lis 2004 08:23 2003 5
  • Poziom 10  
    witam mam pytanko posiadam alarm legendford f-14 ktory ma kompletny sterownik centralnego zamka.jak to mam podłaczyc czy wystarczy bezpośrednio i czy ktos coś takiego podłączał i wie co i jak i gdzie .Pozdrawiam
  • Poziom 27  
    Ten kompletny sterownik przydaje się w momencie jak nie mamy centralnego zamka i zakładamy go razem z alarmem. Mozna wtedy siłowniki podpiac bezp;ośrednio do alarmu.
  • Poziom 10  
    zakupiłem uniwersalny sterownik centralnego zamka SAS 632 AT ale niewiem co dalej podłączalem go do alarmu i nic mi nie wychodzi czy wie ktos może czy ten alarm trzeba jakos programowac pod taki sterownik czy ja poprostu coś zle podpinam
  • Poziom 11  
    Witam,
    nie wiem, czy jeszcze aktualny temat, o który pytałeś, bo może już sobie poradziłeś, ale chyba trochę się pospieszyłeś z kupnem modułu centralnego zamka, bo to co posiada sam legendford f-14 w zupełności wystarczy do posterowania c.zamka (pneumatycznego również).
    Jeśli będziesz nadal zainteresowany tematem, to się odezwij.

POZDR.
  • Poziom 28  
    moze mi ktos napisac poczym rozpoznac alarmy langeford, bo mam taki co wszystkie wejscia ma po jednej stronie i nie moge znalasc schematu podlaczenia, i nie wiem jeszcze czy moze on sterowac silownikami...

Dodano po 4 [minuty]:

moze mi ktos napisac poczym rozpoznac alarmy langeford,
    bo mam taki co wszystkie wejscia ma po jednej stronie i nie moge znalasc schematu podlaczenia, i nie wiem jeszcze czy moze on sterowac silownikami...