Jeżeli jest w złym dziale, bardzo proszę o przeniesienie we właściwy.
Witam. Od pewnego czasu posiadam modulator sygnałów Horn Elektronik a wygląda on tak:
i mam następujący problem, gdy był jeszcze zamontowany w samochodzie na 12 V zapaliła się instalacja od tamtej pory modulator działa ciszej (dużo ciszej) a gdy chce coś powiedzieć przez megafon to trzeszczy i strzela w głośnikach. Wina modulatora czy głośników? Może pomożecie mi to naprawić?
Witam. Od pewnego czasu posiadam modulator sygnałów Horn Elektronik a wygląda on tak:
i mam następujący problem, gdy był jeszcze zamontowany w samochodzie na 12 V zapaliła się instalacja od tamtej pory modulator działa ciszej (dużo ciszej) a gdy chce coś powiedzieć przez megafon to trzeszczy i strzela w głośnikach. Wina modulatora czy głośników? Może pomożecie mi to naprawić?