Witam.
Mam mały kłopot ze skonfigurowaniem kontaktronu S1 (2EOL/NC) i czujnik INDIGO (2EOL/NC) gdy spinam je równolegle do jednego wejścia, pojawia mi się sabotaż.
Użyte oporniki to 1k1, wg. instrukcji producenta. Gdy rozłączę S1 i INDIGO na oddzielne wejścia to problemu nie ma, wszystko działa jak trzeba.
Kontaktron i czujka stłuczenia szkła podłączone pod płytę główną, zasilanie do INDIGO ze złącza OUT8, próbowałem również na ekspanderze, wtedy zasilanie na +12V. Niestety taki sam rezultat.
Używam Integra32 i ekspander CA-64E (3x).
Muszę zastosować takie rozwiązanie ponieważ mam zajęte - nie uwzględniając INDIGO - 31 wejść.
Mam mały kłopot ze skonfigurowaniem kontaktronu S1 (2EOL/NC) i czujnik INDIGO (2EOL/NC) gdy spinam je równolegle do jednego wejścia, pojawia mi się sabotaż.
Użyte oporniki to 1k1, wg. instrukcji producenta. Gdy rozłączę S1 i INDIGO na oddzielne wejścia to problemu nie ma, wszystko działa jak trzeba.
Kontaktron i czujka stłuczenia szkła podłączone pod płytę główną, zasilanie do INDIGO ze złącza OUT8, próbowałem również na ekspanderze, wtedy zasilanie na +12V. Niestety taki sam rezultat.
Używam Integra32 i ekspander CA-64E (3x).
Muszę zastosować takie rozwiązanie ponieważ mam zajęte - nie uwzględniając INDIGO - 31 wejść.