Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

zmywarka miele G 1730 SCI. Błąd F84

pral-pol 02 May 2011 20:34 6739 4
    pral-pol
    Level 9  
    witam.mam zmywarkę miele model G 1730 SCI. i w czasie mycia na wyświetlaczu wyskakuje błąd F84 (usterka techniczna) co to jest za błąd?? dzieje się tak kiedy zmywarka wypuści wodę i nabierze nową, i zaraz wyrzuca ten błąd i od razu wypuszcza wodę. Na przykład ostatnio zrobiła dwa normalnie mycia a za trzecim znowu wyskoczył ten błąd :/. Proszę o pomoc
    honorarac
    Level 18  
    Check drain hose and pump (the water inside the dishwasher cannot get out) and the error is display.
    pral-pol
    Level 9  
    ok thanks. 'll check on Thursday and write
    pral-pol
    Level 9  
    sprawdziłem wąż pobierający wodę,silniczek od podawania wody góra/dół, węże czy są drożne i wszytko jest w ok. Jedynie w pompie myjącej było trochę brudu( takiego szlamu) wyczyściłem to i na razie jak ją testuję to błąd nie wychodzi. Przed wyczyszczeniem zmywarką w błąd wchodziła już przy pierwszym pobraniu wody. Więc nie wiem czy przyczyną mógł być ten brud w pompie myjącej...
    VITEXS
    Level 11  
    uszkodzony bezpiecznik na płycie głównej 1,6 Ampera zasilający silniczek od sterowania przepływem wody ramion myjących ,góra / dół . elektronika jest w górnej części drzwi