Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

zmywarka miele G 1730 SCI. Błąd F84

02 May 2011 20:34 4894 4
  • Level 9  
    witam.mam zmywarkę miele model G 1730 SCI. i w czasie mycia na wyświetlaczu wyskakuje błąd F84 (usterka techniczna) co to jest za błąd?? dzieje się tak kiedy zmywarka wypuści wodę i nabierze nową, i zaraz wyrzuca ten błąd i od razu wypuszcza wodę. Na przykład ostatnio zrobiła dwa normalnie mycia a za trzecim znowu wyskoczył ten błąd :/. Proszę o pomoc
    [30.03.2021, webinar elektroda] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 18  
    Check drain hose and pump (the water inside the dishwasher cannot get out) and the error is display.
  • Level 9  
    ok thanks. 'll check on Thursday and write
  • Level 9  
    sprawdziłem wąż pobierający wodę,silniczek od podawania wody góra/dół, węże czy są drożne i wszytko jest w ok. Jedynie w pompie myjącej było trochę brudu( takiego szlamu) wyczyściłem to i na razie jak ją testuję to błąd nie wychodzi. Przed wyczyszczeniem zmywarką w błąd wchodziła już przy pierwszym pobraniu wody. Więc nie wiem czy przyczyną mógł być ten brud w pompie myjącej...
  • Level 10  
    uszkodzony bezpiecznik na płycie głównej 1,6 Ampera zasilający silniczek od sterowania przepływem wody ramion myjących ,góra / dół . elektronika jest w górnej części drzwi