Witam!
Znajomy zakupił ostatnio taki bajerek i nie wie jak to podłączyć
http://allegro.pl/show_item.php?item=32931450
Problem jest nie w instalacji, ale czy ktoś może mi napisać którędy przecisnąć kabel do kierowcy?
Z tego co kumpel mówił to spędził pare godzin w garażu i nic. Nawiew odpada - nie da rady. Próbował też przy drążku zmiany biegów, ale boi się, żeby sie kabel nie przetarł.
Z góry dziękuję za podpowiedzi!
Znajomy zakupił ostatnio taki bajerek i nie wie jak to podłączyć
http://allegro.pl/show_item.php?item=32931450
Problem jest nie w instalacji, ale czy ktoś może mi napisać którędy przecisnąć kabel do kierowcy?
Z tego co kumpel mówił to spędził pare godzin w garażu i nic. Nawiew odpada - nie da rady. Próbował też przy drążku zmiany biegów, ale boi się, żeby sie kabel nie przetarł.
Z góry dziękuję za podpowiedzi!