witam wszystkich mam nie przyjemnosci z moim kawasaki gpz 550 odpala normalnie ale chodzi tylko na dwa cylindry 1 i 4 te zewneczne.Na wewnecznych cylindrach niestety nie pracuje,iskra jest na wszystkich 4 swiecach.
moje pytanie czy to moze byc wina zasyfialych gaznikow?
czy moze cos sie w zaplonie przestawilo?
moze mial ktos taki przypadek buntu maszyny
przepraszam jezeli temat sie powtorzyl ale nie moge nic na ten temat znalezc.
moje pytanie czy to moze byc wina zasyfialych gaznikow?
czy moze cos sie w zaplonie przestawilo?
moze mial ktos taki przypadek buntu maszyny
przepraszam jezeli temat sie powtorzyl ale nie moge nic na ten temat znalezc.