Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka z dwoma agregatami-jaką wybrać?

11 Maj 2011 20:42 7913 6
  • Poziom 8  
    Witam.Właśnie słyszę jak mój ariston oddaje ostatnie tchnienia i zaczynam szukać nowej lodówki.Mój wybór za sprawą mechanika padł na lodówki z dwoma agregatami.Lodówka ma mieć ok 190cm wysokości,60 cm szer. ma mieć zamrażalnik u dołu,oczywiście wolnostojąca.Na ceneo znalazłem Boscha KGS36371 oraz AEG Santo 70318KG5,jeżeli ktoś ma jakieś zastrzeżenia lub inne propozycje to chętnie skorzystam.
  • Specjalista AGD
    Może Amica FK322 lub FK352 (różne są wersje tych modeli)? Cenowo 900-1500zł w zależności od wyglądu, koloru i wyposażenia. Szerokość 59.5cm, wysokość 185cm.
  • Poziom 8  
    Tak to jest jakiś pomysł ale opinie na ceneo-tragedia!!!! a przede wszystkim mają jeden agregat.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 8  
    Nie ma sprawy.Jakieś konkretne modele?
  • Poziom 2  
    Mam od 9ciu lat Liebheer'a
    wysoka (190 pewnie będzie), dół zamrażalnik,dwa kompresory.

Plusy: nic się nigdy nie zepsuło, po prostu działa,pełne szuflady (a nie jakieś kratki z drutu)
    szklane półki, w tym jedna dzielona - można postawić nawet dużą butlę
    dobrze rozwiązane półki na drzwiach

Minusy: szuflady w sumie są ok, nawet w pełni załadowane można spokojnie przenosić bez strachu że coś się urwie - jedna szuflada jest nadwyrężona - wyciąganie jej na siłę gdy była zapakowana z czubkiem i przymarznięta - nie było dobrym pomysłem. Jedna rączka (do otwierania górnych drzwi) została totalnie uszkodzona.

Czy dwa kompresory to zaleta?
    Może tak - bo pociągną dłużej.
    w czasie rozmrażania wyłączam całkiem dolny agregat (ale bez niego też bym się obył)

Czy kupiłbym jeszcze raz?
    tak
  • Poziom 20  
    Większość lodówek teraz ma 1 kompresor, ale 2 niezależne termostaty także sterowanie odbywa się osobno.