Witam wszytkich!! Posiadam radyjko Blaupunkt London RDM 42 z RDS-em. Nie bardzo wiem od czego zaczac, ogolnie rzecz biorac mam z nim niemaly problem:
1. Ciagle mi wywala kondensator c2002 (220mikro na 25v), najpierw sie grzeje a potem juz go nie ma, koncowka jest ok;/
2. nie znajduje stacji przy czym glowice sprawdzalem i jest ok, nie ma zimnych lutow i wszytko na miejscu.. Podobno te radia tak maja i jest to spowodowane rds-em ale jak to naprawic lub jak pozbyc sie rds-u, prawde mowiac w cale go nie potrzebuje w moim 20letnim aucie:) AA dodam jeszcze, ze nic nie slychac w glosnikach i przy automatycznym przeszukiwaniu stacji mrugaja na wyswietlaczu poziome linie (wyswietlacz sprawny i bez skanowania swieci super). Na CD jest ok!
Dzieki za kazdo wskazowke!! Pozdrawiam
1. Ciagle mi wywala kondensator c2002 (220mikro na 25v), najpierw sie grzeje a potem juz go nie ma, koncowka jest ok;/
2. nie znajduje stacji przy czym glowice sprawdzalem i jest ok, nie ma zimnych lutow i wszytko na miejscu.. Podobno te radia tak maja i jest to spowodowane rds-em ale jak to naprawic lub jak pozbyc sie rds-u, prawde mowiac w cale go nie potrzebuje w moim 20letnim aucie:) AA dodam jeszcze, ze nic nie slychac w glosnikach i przy automatycznym przeszukiwaniu stacji mrugaja na wyswietlaczu poziome linie (wyswietlacz sprawny i bez skanowania swieci super). Na CD jest ok!
Dzieki za kazdo wskazowke!! Pozdrawiam