Witam
Mam gorącą prośbę o pomoc w podłączeniu świetlówki liniowej (t8 30W). Zakupiłem wszystkie potrzebne podzespoły (statecznik, zapłonnik, oprawki), ale nie mogę sobie poradzić z ich podłączeniem. W internecie znalazłem kilka schematów, ale wszystkie dotyczą podłączenia w którym występuje oddzielne gniazdo zapłonnika. Ja mam natomiast takie zintegrowane z oprawą świetlówki. Poniżej zamieszczam schemat podzespołów jakie posiadam. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś dorysował do tego schematu (np w paint) jak mają iść przewody (tzn. od jakiej dziury do jakiej dziury
Pozdrawiam
apper
Mam gorącą prośbę o pomoc w podłączeniu świetlówki liniowej (t8 30W). Zakupiłem wszystkie potrzebne podzespoły (statecznik, zapłonnik, oprawki), ale nie mogę sobie poradzić z ich podłączeniem. W internecie znalazłem kilka schematów, ale wszystkie dotyczą podłączenia w którym występuje oddzielne gniazdo zapłonnika. Ja mam natomiast takie zintegrowane z oprawą świetlówki. Poniżej zamieszczam schemat podzespołów jakie posiadam. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś dorysował do tego schematu (np w paint) jak mają iść przewody (tzn. od jakiej dziury do jakiej dziury
Pozdrawiam
apper