Mam oryginalnego pilota do bramy garażowej Ecomatic Hormanna.(Szare przyciski) Dokupiłem takiego samego używanego pilota. Podobno można skopiować kod z pilota na pilot. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak to się robi?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam