Moj klopot polega na jednostronnym dzialaniu hamulca recznego w moim fiaciku. Idzie zima i chcialbym ta usterke usunac hehe:). Bebny i szczeki sa w dobrym stanie, wymianilem takze linke po tej stronie gdzie hamulec slabiej dziala myslac ze moze jest zapieczona lecz to nie pomoglo. Samo podciaganie nic nie daje bo i tak to kolo hamuje slabiej. Ja juz sam nie wiem co to moze byc. Ostatnia rzecza jak mi przychodzi do glowy to za dluga linka lecz problem byl juz jak byla zainstalowana orginalna linka wiec tez wymiekam:(. Moze ktos juz spotkal sie z podobnym problemem i go szczesliwie rozwiazal. Bede wdzieczny za pomoc.