Witam, posiadam żarówkę błyskową bez wejścia synchro(czy PC) tylko z fotocelą, i chciałbym ją wyzwalać radiowym wyzwalaczem.
Moje pytanie to, czy i jak można połączyć tą żarówkę z odbiornikiem radiowego wyzwalacza. Początkowo myślałem, że w miejsce elementu światłoczułego(nie wiem czy to jest fotodioda, fototranzystor, czy fotorezystor) wlutuje dwa kabelki i połączę je z wyjściem synchro odbiornika, ale coś mi się wydaje, że no chyba nie jest dobry pomysł. W którym miejscu na płytce żarówki mogę się podpiąć? Czy może wymienić jakiś element lub coś dolutować? Wszelkie rady mile widziane.
Moje pytanie to, czy i jak można połączyć tą żarówkę z odbiornikiem radiowego wyzwalacza. Początkowo myślałem, że w miejsce elementu światłoczułego(nie wiem czy to jest fotodioda, fototranzystor, czy fotorezystor) wlutuje dwa kabelki i połączę je z wyjściem synchro odbiornika, ale coś mi się wydaje, że no chyba nie jest dobry pomysł. W którym miejscu na płytce żarówki mogę się podpiąć? Czy może wymienić jakiś element lub coś dolutować? Wszelkie rady mile widziane.