Witam.
Czy pasek powinien wejść w całą rolkę dotykając środka czy ma nie dotykać i być przez to szerszy na tak aby zapełnił wolną przestrzeń?
W sklepie powiedział mi, że pasek klinowy szybko się zużywa, ponieważ jest za szeroki przez co wyciera się.
Gdy pojechałem do sklepu rolniczego powiedziano mi, że pasek nie musi dotykać "dna" ponieważ bierze tylko bokami.
Jak sama nazwa wskazuje pasek klinowy czyli się klinuje i przez to ma dobrą przyczepność. Ale niech mnie ktoś oświeci. Dużo ludzi mówi, że pasek ma wejść w rolkę do końca a tu może dwa głosy, że nie.
Z paskiem mam problem a dokładniej z kosiarką. Teraz dałem szeroki i nic się nie dzieje ale za krótko by pisać, że jest ok.
Różne paski kupowałem, lepsze i gorsz zazwyczaj 17 teraz dałem szerszy.
Wszystkie się wycierały trochę boki a najbardziej z środka. Jeden pasek średnio na 5 godzin koszenia. Oryginalny na jakieś 50 godzin koszenia.
Wiem, że lepiej kupić oryginalny ale pytanie z czystej ciekawości, ponieważ u mnie w mieście nie ma al, wracam zawsze po 18.
Czy pasek powinien wejść w całą rolkę dotykając środka czy ma nie dotykać i być przez to szerszy na tak aby zapełnił wolną przestrzeń?
W sklepie powiedział mi, że pasek klinowy szybko się zużywa, ponieważ jest za szeroki przez co wyciera się.
Gdy pojechałem do sklepu rolniczego powiedziano mi, że pasek nie musi dotykać "dna" ponieważ bierze tylko bokami.
Jak sama nazwa wskazuje pasek klinowy czyli się klinuje i przez to ma dobrą przyczepność. Ale niech mnie ktoś oświeci. Dużo ludzi mówi, że pasek ma wejść w rolkę do końca a tu może dwa głosy, że nie.
Z paskiem mam problem a dokładniej z kosiarką. Teraz dałem szeroki i nic się nie dzieje ale za krótko by pisać, że jest ok.
Różne paski kupowałem, lepsze i gorsz zazwyczaj 17 teraz dałem szerszy.
Wszystkie się wycierały trochę boki a najbardziej z środka. Jeden pasek średnio na 5 godzin koszenia. Oryginalny na jakieś 50 godzin koszenia.
Wiem, że lepiej kupić oryginalny ale pytanie z czystej ciekawości, ponieważ u mnie w mieście nie ma al, wracam zawsze po 18.