Dla zamontowania "niefabrycznego" radia w samochodzie konieczne sa podobno jakies przejsciowki.Mam pytanie: czy sa to jedynie kostki ktore ze wzgledu na inne wymiary oraz inna kolejnosc poszczegolnych
wejsc-wyjsc trzeba dopasowac?
Czy tez w takiej przejsciowce sa jakies elementy bierne lub inne(np.filtry,diody,dlawiki)? Slyszalem tez ze dodatkowo nalezy doprowadzic staly + dla podtrzymania pamieci.
I jeszcze jedno : jaki moze miec wplyw amatorskie podlaczenie radia
(zakladam ze bez pomylek) na komputer pokladowy i instalacje multiplexu?
wejsc-wyjsc trzeba dopasowac?
Czy tez w takiej przejsciowce sa jakies elementy bierne lub inne(np.filtry,diody,dlawiki)? Slyszalem tez ze dodatkowo nalezy doprowadzic staly + dla podtrzymania pamieci.
I jeszcze jedno : jaki moze miec wplyw amatorskie podlaczenie radia
(zakladam ze bez pomylek) na komputer pokladowy i instalacje multiplexu?