Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sieć bezprzewodowa bez limitu

12 Sie 2011 13:40 1669 4
 • Poziom 9  
  Witam serdecznie.
  Otóż mam problem - mieszkam w wiosce i nie mam kablówki; mam podpisaną umowę z Orange (CDMA) jeszcze na kilka miesięcy i otóż internet, gdy nie jest "zwolniony" chodzi naprawdę ładnie i można oglądać filmy na YouTube, ale gdy mi go zwolnią (limit 3GB można wykorzystać w tydzień) zaczyna się koszmar. Praktycznie nie da się wejść na większe strony, a o oglądaniu filmów można zapomnieć i nasuwa mi się pytanie: czy w naszej pięknej Polsce jest jakaś możliwość nabycia dobrego internetu bezprzewodowego bez limitu? Oczywiście za w miarę przystępną cenę. Albo czy może jakiś usługodawca w najbliższej przyszłości ma w planach wydać taki internet?
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Poziom 13  
  Witam.
  Z tego co wiem każda siec komórkowa ma limit... niestety. Play ma zniesiony limit od 24 do 8 lub 9 i znacznie większy limit niż 3gb.
 • Poziom 9  
  a słyszałem że w Play jak się przekroczy limit to pobierają od ciebie dodatkowe pieniądze, prawda?
 • Poziom 13  
  Szczerze mówiąc , nic mi o tym nie wiadomo , ale wątpię. Najlepiej się dowiedzieć właśnie w Play.
 • Poziom 16  
  Póki co nie ma operatora który oferowałby internet bezprzewodowy bez limitu transferu danych. na to przyjdzie nam jeszcze długo poczekać. Jedyną opcją jest ściąganie nocne,wtedy możesz pobierać i przebywać w internecie ile chcesz.