Witam serdecznie.
Otóż mam problem - mieszkam w wiosce i nie mam kablówki; mam podpisaną umowę z Orange (CDMA) jeszcze na kilka miesięcy i otóż internet, gdy nie jest "zwolniony" chodzi naprawdę ładnie i można oglądać filmy na YouTube, ale gdy mi go zwolnią (limit 3GB można wykorzystać w tydzień) zaczyna się koszmar. Praktycznie nie da się wejść na większe strony, a o oglądaniu filmów można zapomnieć i nasuwa mi się pytanie: czy w naszej pięknej Polsce jest jakaś możliwość nabycia dobrego internetu bezprzewodowego bez limitu? Oczywiście za w miarę przystępną cenę. Albo czy może jakiś usługodawca w najbliższej przyszłości ma w planach wydać taki internet?
Otóż mam problem - mieszkam w wiosce i nie mam kablówki; mam podpisaną umowę z Orange (CDMA) jeszcze na kilka miesięcy i otóż internet, gdy nie jest "zwolniony" chodzi naprawdę ładnie i można oglądać filmy na YouTube, ale gdy mi go zwolnią (limit 3GB można wykorzystać w tydzień) zaczyna się koszmar. Praktycznie nie da się wejść na większe strony, a o oglądaniu filmów można zapomnieć i nasuwa mi się pytanie: czy w naszej pięknej Polsce jest jakaś możliwość nabycia dobrego internetu bezprzewodowego bez limitu? Oczywiście za w miarę przystępną cenę. Albo czy może jakiś usługodawca w najbliższej przyszłości ma w planach wydać taki internet?